Příspěvky uživatele - 200.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jiná podnož než myrobalán, 13.2.2015
A 5 x 4 by spon mohl být taky ne? A z jakého důvodu je lepší obdélníkový spon než čtvercový spon např 4 x 4m?
Jiná podnož než myrobalán, 13.2.2015
Co přesně je ta pásová výsadba, to asi nemůže být tvořena volně rostoucími čtvrtkmeny. Asi se bude jednat o stěnu tvořenou zákrsky?
Jiná podnož než myrobalán, 12.2.2015
Tak meziřadí bych chtěl určitě zatravněné a pás okolo stromů bych chtěl bezplevelný, pravděpodobně namulčovaný. Sekaní trávy v meziřadí bude probíhat zatím pojezdovou dvoububnovou sekačkou VARI :)
Jiná podnož než myrobalán, 12.2.2015
Takže myslíte, že ten spon 4 x 4 m je reálný? Nebo mám radši přidat? Vysokokmeny nechci, i když nana pálení bude většina úrody. Myslím si, že na ošetřování atd. jsjsou lepší nižší tvary.
Jiná podnož než myrobalán, 12.2.2015
A kolik máte spon vy, jestli se můžu zeptat? :-) Dal bych to i blíž, jestli to půjde :-) Já jsem myslel, že máte moc místa, kdyžkdyž ččtu Vaše příspěvky, tak musíte mít hodně stromů.
Jiná podnož než myrobalán, 12.2.2015
Dobře, tak myrobalán teda vyhrál :-) A pane Petře, jaký spon výsadby by jste mi doporučil, jestliže bych chtěl mít stromky jako čtvrtkmeny, myslíte, že 4 x 4 m je málo?
Jiná podnož než myrobalán, 12.2.2015
Tak dobře, nebudu to řešit a koupím stromky na myrobalánech. Běda jak se jim nebude dařit :-) Dělám si srandu, ale samozřejmě doufám, že budou k světu. A ohledně broskvoní na myrobalánech, to jsem ještě neviděl nikde, tatakže asi tam bude nějaký... celý příspěvek >
Jiná podnož než myrobalán, 11.2.2015
Tak já teda nevím, jestli tam zasadit stromky na myrobalánu nebo na jiné podnoži. Co by jste doporučili?
Jiná podnož než myrobalán, 11.2.2015
Já jsem z vašeho přesešlého příspěvku právě pochopil, že máte myrobalány v jílovité půdě a že rostou dobře, takže jsem to asi špatně pochopil.
Jiná podnož než myrobalán, 11.2.2015
Pane Oldřichu děkuji, mrknu na to a uvidím, co mi dají vědět. Pane Petře - Vy máte jílovitou půdu? Já jsem myslel, že u Pardubic je spíše lehčí půda černozem. Takže si myslíte, že bych se toho myrobalánu nemusel bát, mě jen zaráží, že všude... celý příspěvek >
Jiná podnož než myrobalán, 11.2.2015
A nevzpomenete si, kde jste kupoval stromky na st. julien a wagenheimově? Toptasty bych právě taky chtěl :-)
Jiná podnož než myrobalán, 11.2.2015
A pane Oldřichu, rostou Vám dobře i v těžké půdě? Já mám právě víc pozemků a tam, kde chci sadit letos, tak tam je zrovna půda těžká, tak jen sháním informace, abych pak nebyl nemile překvapený. Ikdyž, co jsem se díval, tak v okolí v této půdě rostou... celý příspěvek >
Jiná podnož než myrobalán, 11.2.2015
Dobře, děkuji, kdyby ještě někdo věděl o nějakém obchodě, dejte prosím vědět. Mám vybrané odrůdy Gabrovska, Stanley, Toptaste a asi čačanská lepotica. Jen nevím, jestli je všechny na nějaké jiné podnoži než myro. seženu. Ještě popřemýšlím nad... celý příspěvek >
Jiná podnož než myrobalán, 11.2.2015
No právě já potřebuji podnož do těžké půdy. Místy je hlinítá a místy slínovice. Přemýšlel jsem o wagenheimově nebo zelené ryngli, jenže nikde nejsou stromky na těchto podnožích k dostání a když tak odrůdy, které nechci
Jiná podnož než myrobalán, 11.2.2015
Dobrý den, chci se zeptat, jestli někdo z vás zná školku nebo obchod, kde mají švestky na jiných podnožích než na myrobalánu, děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika