Příspěvky uživatele - 200.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ökoplant international® s.r.o, 14.4.2015
Ano mají, když kliknete na produkty. Ale výběr odrůd celkem malý.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 10.4.2015
Tak u nás na východě Hané mráz nebyl, auta měla skla orošená, ale námraza nebyla. Ale zatím meruňky ještě nerozkvetly, jen Goldich je těsně před květem :-)
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 1.4.2015
Je to jen moje domněnka, ale možná je to tím, že východ republiky - Morava, je spíše blíž kontinentálnímu klimatu a západ - Čechy jsou spíše zase oceánskému klimatu. To znamená, že mírnější zima je v oceánském klimatu a proto v Čechách začínají... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 1.4.2015
No tak mě meruňky ještě nekvetou, ikdyž se zdálo, že už budou. Je to podivné, že pokud jsem pochopil správně, tak Vám z nižších poloh už meruňky kvetou. A přitom já se nenacházím zas v tak vysoké poloze - 240mnm a v teplé oblati Hané, posledních... celý příspěvek >
Pomoc s určením odrůdy, 31.3.2015
Možná Ontario
Chybějící pupeny, 23.3.2015
To bych byl rád, protože na druhém stromku další pupeny nejsou. Uvidím, jak to bude.  Vy s tím máte zkušenost paní Lído?
Chybějící pupeny, 23.3.2015
No právě že ne, jsem si toho všiml pozdě. Tak ne, nakonec jsem tam našel jeden, ale ten je právě na horní straně větvičky, takže potom bude výho směřovat nahoru nebo do koruny, takže jedině pak výhon ohnout
Chybějící pupeny, 23.3.2015
No nejvyšší je právě ten chybějící a pod ním taky pupeny chybí, takže tato větvička je odepsaná?
Chybějící pupeny, 23.3.2015
Dobrý den, po zasazení švestky, jsem tento ostříhal, ale na dvou větvičkách jsem si nevšiml, že chybí pupen, zrovna v místě, kde jsem provedl řez a předpokládal jsem, že z tohoto místa bude růst pokračovat právě z tohoto pupenu. Je možné, že by se v... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 22.3.2015
U mě taky začínají pomalu prosvítat bílé špičky, nejvíce na odrůdě Pinkcot, dále jsou hodně zvětšené pupeny na Kiotu a Hargrandu. Taky jsem zvědavý, jak to letos dopadne, Champion mám připravený.
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 1.3.2015
Nemate nekdo zkusenosti s ovocnou školkou Bojkovice? Mám na mysli kvalitu stromů a jestli sedí udávané odrůdy :-)
Jiná podnož než myrobalán, 24.2.2015
Pane Václave, zelenou renklodu bych bral, kdyby se na ní daly stromy sehnat :-) a k těm kůlům, už sem našel přípravek na dřevo, které půjde do země, ale nevím, zda můžu napsat název, ať nedělám reklamu.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 24.2.2015
Pane Mikeši, tak Vám už budou za chvilku kvést :-) U nás zatím nic a to jsme v teplé oblasti. 
Jiná podnož než myrobalán, 22.2.2015
To sem teda myslel, že to vydrží aspoň 10 let :-) Ale ikdyž betonový sloupek stojí 200 kč, tak je to celkem investice, tyto kulatiny ze smrku sem sehnal všechny za 200 kč.
Jiná podnož než myrobalán, 21.2.2015
Když už se bavíme o založení sadu, tak bych se ještě chtěl zeptat, čím by jste mi doporučili ošetřit smrkovou kulatinu, spíš její část, která bude v zemi a tyto kůly budou sloužit jako sloupky na pletivo. Děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika