Příspěvky uživatele - 40.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dostala moja marhuľa apoplexiu - mŕtvicu?, 6.3.2018
Mrtvice je velmi rychlá, loni (2017) mi Velkopavlovická 8 letá krásně vykvetla, nasadila plody a pak jako když utne a přijde 30 stupňový mráz a bylo po meruňce, která 2 roky před tím měla tolik plodů, že nebylo vidět listí! Vůbec nic se s tím nedalo... celý příspěvek >
Plisen v postupne doplnovanem sudu, 20.9.2016 Obsahuje fotku
Prosim o radu, mam zalozeny sud s rozmačkanýma svestkama, ktery doplnuji postupne podle toho jak svestky dozravaji. Mam ho asi druhy tyden a pokazde kdyz chci doplnit nove sesbirane tak po otevreni sudu, který mam uzavřený zatíženým víkem, jsou horní... celý příspěvek >
Jakou jabloň na tuto dobu, 10.9.2016
Zdravím. Rubín, Rosanu, Rozelu, Rajku, Gold Bohemii mám, ale zralé ještě nejsou. Takže nějakou odrůdu, která zraje dříve. Karel
Jakou jabloň na tuto dobu, 10.9.2016
Dobrý den. Chtěl bych zasadit nějakou jabloň, která by měla v tuto dobu konzumní zralost.  Mám na tuto dobu dost mezeru.  Mám Lotos, který není jště zralý, začínám jíst Rubinolu, která také není optimální. Ještě mám dotaz na zimní jabloně,... celý příspěvek >
Kal na dně bazénu, 4.7.2016
Všem děkuju za reakce a rady. Dneska se mně ten problém podařilo vyřešit. Problém byl v modré skalici. usadila se ve filtraci a zakalila filtrovanou vodu. Písek jsem vyměnil a voda je krásně čistá. Takže modrou skalici už nikdy.
Co je to za keř?, 29.6.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat zda někdo netušíte o jaký by se mohlo jednat keř? Přátelé ani známí kteří se v zahradničení vyznají nemají tušení, tak to zkouším tady. Děkuji za odpověď  :)
Jakou z těchto sekaček vybrat, 29.4.2016
Hlavní aspekty: životnost, kvalita, servis a dostupnost dílů.   To bych vůbec neřešil, sekačka není auto. Nevím kolik hodin jste v životě strávil už se sekačkou, kolik je Vám let, jak máte členitou zahradu, ale věřte, že nejdůležitější... celý příspěvek >
Mosazná hadicová rychlospojka, 29.4.2016
Rychlospojky se jmenují rychlospojky, protože jdou rychle spojovat a rozpojovat a tomu také odpovídá kvalita toho spoje, všechno co se dělá "rychle" za moc nestojí. Pokud chcete, aby Vám spoj neprokapával ani kapku, tak si pořiďte šroubové spojení s... celý příspěvek >
Kapková závlaha Netafim vs. Toro, 29.4.2016
Hoďte si tam do řádku k zelenině "Rosící hadici", tu můžete i zahrabat a ušetříte si spoustu zbytečných výpočtů. Funguje už od 0,1 atm.
Zahradna hadica pod stalym tlakom, 29.4.2016
Ventily a hadice na to stavěné jsou, ale chce to kvalitní hadici (pozná se podle ceny a podle tloušťky stěny, takže nešetřit) a hadici po několika letech preventivně vyměnit za novou, zejména pokud je na slunci. Místo plastových rychlospojek bych... celý příspěvek >
Automatické zavlažování ve skleníku, 29.4.2016
Průsaková hadice vám bude zavlažovat rovnoměrně.
Odruda Wangenheimova, 17.3.2016
Wangenheimovu švestku máme 40 let. Plodí každoročně, je samosprašná. Plody jsou středně velké spíše kulaté a sladké, skvělá švestková chuť. Výborné na knedlíky, koláče, kompoty a povidla, chutné i k jídlu syrové.   Provádět postřik proti mšicím... celý příspěvek >
Vanda nebo Vysočina, 13.2.2016
Zdravím.  Mám v sadu stromek semenáče a váhám, zda naroubovat  Vandu nebo Vysočinu. Rouby mám. S žádnou nemám zkušenost. U Vandy mám o obavu s pihovitostí.  Sad 400m osluněný.  Co byste doporučili? Petr
Skleník OPP Kysučan, Čadca, 29.11.2015
Dobrý den, koupil jsem od nějakého staršího pána starý nikdy nesložený skleník bez návodu a vypadá to, že by mohlo jít o podobný typ, který jste tady probírali /KYSUSA/. Podle vašich návodů bych jej asi zvládnul složit, ale přesto bych přivítal... celý příspěvek >
Kdy ořezat vlašský ořech, 6.5.2015 Obsahuje fotku
... a ještě druhý obrázek.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika