Příspěvky uživatele - 196.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přilba k motorové pile, 2.11.2013
Spíš bych doporučil brýle - štít. Snad jen blbec se praští hlavou o svislý stojící strom. A ten co leží na zemi (pokácený) už mi neblíží - hlavě. Je dost nízko. 
Rotavátor FN-100 za malotraktor, 29.4.2013
Kardany - jsou dané drážkováním výstupní hřídele traktoru a taky rotavátoru. Délka kardanu se dá upravit zkrácením kardanu (jeho vsuvné části). Zkuste to u firmy ama Czech. Taky skuste zadat do vyhledávače: kardanové hřídele, a máte spoustu... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 25.3.2013
A to vám kdo řekl - napsal. Je to hoby - slušná čínská levná motorová pila. Hauck - domluvil jsem.
Agzat, 8.3.2013
Dle mého jde udělat z dlouhé poloosy - kratší poloosu. Obráceně to bývá problém. Viz. už jsem to 2x uřezal a stále je to krátké.
Motúčko - elektrické kolečko, 3.3.2013
Nikdy jsem motúčko neviděl ani sním nejel, ale už 2x jsem dělal plastový mezikus (já použil silon) mezi ručkou a trubkou tragle - motůčka. Nevím jestli bylo přetížené - vím, že se tento plastový díl zlomil.
Kroužek, 31.12.2012
U pionýru jsem si prvně nastříhal 4-5 pásků z tenkého plechu (doporučuji z plechovky - síla max. 0.5mm) cca. 2mm širokých a 40-50mm dlouhých (ojehlit hrany). Pak jsem na píst navlekl kroužek s vnitřním průměru (plat., kov. i dřevěný) asi o 2-3mm... celý příspěvek >
Prisma 37 nejde nastartovat po kolizi s lešeňovou trubkou, 10.6.2012
Klínek jen udržuje pozici setrvačníku a zároven i dává impuls na zapálení směsi v motoru. Pokud to byla " slušná " rána tak je i toto možné. Rada - rozebrat a podívat se.
Už vám raší Clematis?, 10.6.2012
Tak na konec krásně obrazil a již má i květy, ale musel jsem ho velmi ostříhat. Ted je asi 1/3 než byl vloni.
Višeň do 1m skruže, 30.3.2012
Kdysi jsem višeň zasadil do bývalého hnojáku (zbylo jen po něm asi v 3/4 metrové hloubce jen dno). Višeň zprvu krásně rostla, ale asi po 4 letech přestala růst a nakonec uschla. Po vykopání měla málo prostoru (hloubky) pro kořenový val.... celý příspěvek >
Ibišek syrský ze semínek (Rady), 24.3.2012 Obsahuje fotku
Kolem rostlin (cca. 2,5 metrová výška) jich máme vyklíčených tolik, že je musíme vyrývat a ničit. Stačí na jaře porýt záhonek kolem a v průběhu léta min. 1000 rostlinek vyrazí. Je to horší než plevel.
Už vám raší Clematis?, 18.3.2012
Mám na pergole asi 10let starý clematis, vlastně už ho asi nemám. Začal rašit, ale došly tyto tuhé mrazy a všechny hlavní větve mráz rozthal tak, že šly prsty rozemlít. Jednoleté větvičky už rašili (jižní morava - jižní strana). Druhý, který je z... celý příspěvek >
Stavba pergoly, 10.3.2012
Když jsem stavěl svou pergolu, tak jsem neřešil jestli patky udělám z nerezu (vysocelegovaná - nemagnetická ocel) nebo z patek jen povrchově upravených (většinou jen žárový zinek)  a nebo jen ze staré trubky a slilnější pásoviny, které jsou jen... celý příspěvek >
Jak upravit vozík za auto (koule) pro fungující připojení za Vari nebo Agzat?, 6.3.2012
Dobrý tento vozík má samozdřejmě i bubnové brzdy ovládané lanky. S ojem ISO 50 - ruční brzda, S ojem TERRA apod. provozní  + ruční brzda (stejně jako na orig. vozíku TERRA -VARI). Má i odpružení (vlečná ramena).
Jak upravit vozík za auto (koule) pro fungující připojení za Vari nebo Agzat?, 6.3.2012
Vlastním vozík UNIVERZUM výr. STS Znojno r.v. 1991 a tento vozík má oje se lžíci na iso 50, ale jde zaměnit za oje se sedačkou ke stroji VARI - TERRA - UN a MF 70. Má dva elektrické okruhy světel - za auto na 12v a za terru 6v. 2 typy odrazek... celý příspěvek >
Malotraktor Kubota nebo TZ4-K, 25.9.2011
Ano seděl. Proto jsem dal svůj příspěvek na tuto diskusi. TK má obě kola stejné -6x16. Poloměr zatočení Tk je bezkonkurenční, až nebezpečné při naložené vlečce a v kopci nedoporučuji zkoušet. Tk má teměř všechnu váhu na přední nápravě - lehký... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika