Příspěvky uživatele - 196.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malotraktor Kubota nebo TZ4-K, 25.9.2011
Radím KUBOTA!! TK je zastaralé vhodné tak akorát jako tahač 2 kolové vlečky.Orat - problém, rotavátor - táhne jen přední náprava - do kopce se uhrabe a navíc při plném stočení traktoru a zdvihnutém rotavátoru se TK převrací na bok,4 kolová vlečka -... celý příspěvek >
Rotační nebo bubnová?, 25.8.2011
No nevím nechat ženu sekat takovou plochu křoviňákem!!?? Co dělá manžel?? Není mu to blbé? Žena dře a on se dívá. Jinak doporučuji bubnovku s pojezdem. Ten cenový rozdíl bez a s pojezdem není až tak velký. Sám používám bubnovku "... celý příspěvek >
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 21.6.2011
Zdravím, konečně po 1,5 roce nějaká reakce. Toto řešení řeknime plovoucího pluhu se mi celkem líbí, jakou má pluh délku? Píšete o před radličce, já ji na svém traktoru nemám - viz. první příspěvek. Pokud vezmu míru 30cm před pluhem tak je to min 50cm... celý příspěvek >
Jak správně nasadit kosu, 2.6.2011
Tento způsob " vyzrávání oceli" je hodně dlouho známí. Kosa - srp a podobné ručně kované nástroje potřebují vyzrát a chytnout tzv. Lišku. Snad nejlepší sečení bylo, když jsem našel cca 10let starou kosu na půdě a tu nasadil na kosiště a... celý příspěvek >
Namotání žací struny, 23.5.2011
Zdravím, je několik způsobů namotání struny, napište typ křovinořezu!! Jinak si asi pletete dojmi s pojmi. Pokud struna dojde (už tam v cívce nic není) můžete tu cívku mačkat jak chcete - nic nevyleze a proč? Kde nic není, ani smrt nebere. Něco... celý příspěvek >
Motorová pila Hecht 945, 28.4.2011
Já mám s tou to pilou zatím jen vcelku kladné zkušenosti. Nějaká oprava už byla, ukopnutá plynová páčka, strhlý napínací šroub lišty - vše jsem si opravil doma. Ale když porovnám pilu co má tchán OM950 či podobně. Jen nová řetězka ho přišla i s... celý příspěvek >
Pila Hecht 945 nebo Raptor 243, 30.9.2010
Mám pilu Hecht 945 cca.3 rokem a kromě mou hybou ukopnuté páčky plynu, jsem neměl větší závadu. Vždy to byl jen tupý řetěz a pravidelná údržba. Každý rokem udělám asi 10m3 převážně tvrdého dřeva. Za cenu 4999kč i s kufrem je to dobrá investice.
Broušení nožů na křovinořez, 31.8.2010
Možná to k tomuto tématu nepatří, ale já si asi před 3 roky spolu s dalšími 2 lidmi vyrobil (pracuji a zároveń vlastním CNCFrézu) 3zubec z prasklého pilového listu z cirkule. Od té doby skoro nevím, co je broušení. Každý získal 2 ks, já jsem se... celý příspěvek >
Automatické zap./vyp. kalového čerpadla, 27.6.2010
Mám stejný problém se vnikáním spodní - povrchové vody. Vždy po větších děštích mi do sklepa začne pronikat voda. Vykopal jsem první jámu a do ní vložil kameninovou trubku asi o prum. 40 cm. První jsem to vybíral ručně - kýblík. Po konzultaci s... celý příspěvek >
Poraďte. Hecht-945 nebo Oleo-Mac-947?, 30.3.2010
Volil bych Hecht 945 mám ho již třetím rokem a zatím bez závad, ted používám čtvrtý řetěz - tři jsem už zbrousil. Originál k pila není nic moc, ted kupuji od stihl. Kažbý rok dělám cca. 10 metrů dříví (s otcem na polovinu tatru dřeva převážně habr a... celý příspěvek >
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 8.1.2010
Ano v manuálu k to mu to typu traktoru je to napsané. Výrobce to nedoporučuje. Dvoukolka je v tomto směru bezpečnější.
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 8.1.2010
Rozdíl mezi dvoukolovou a čtyřkolovou vlečkou je podle mne velmi zřejmý. Dvoukolka má nápravu za středem korby a tudíž ať už prázdná nebo naložená vlečka přez oje zatěžuje zadní nápravu TK. Čím větší zatížení tím větší zátěž. Samozřejmě záleží na... celý příspěvek >
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 6.1.2010
A oto jde : trochu hýbat votantem: co je to za pojem? To jde při rovné brázdě.Pokud ořu do zatáčky kolem vinohradu, kde nemám možnost několikrár couvnout a vrátit se do brázdy, co mám dělat s pluhem co mi při každém zatočení volantem vyjede z brázdy... celý příspěvek >
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 29.12.2009
Nevím jaké je to orat se servem, ale s klasikou pri zapnuté uzávěrce a pluhu v zemi nejde s volantem pokud traktor stojí ani pohnout. Při pomalé orbě to taky není o moc lepší. To chce stále zastavovat, příp. couvnout aby alespoň uzávěrka vyskočila a... celý příspěvek >
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 29.12.2009
Podobné kostrukce pluhu je i originál obracák, ale bez postraního kola. Taky je kratší - nemá takový výkyv do stran. Taky jste na něj navařil delší část která obrací hlínu - holdr na 1 jede pomalu a pluh nestačí půdu obrátit. Na 2 už zase nestíhá... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika