Příspěvky uživatele - 196.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 26.12.2009
Konečně pořádná diskuze. O toto se mi jednalo - o vaše názory k orbě s těmito strojmi - Holdr.  Dost často jsem viděl, že - a to zvláště starší muži - orali raději ve dvou - jeden řídil, druhý vedl tažený jednoradličný koňák. Až po praktické... celý příspěvek >
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 23.12.2009
Takže asi TZ4K14. U nás taky prostě Holdr. Kopie + vylepšení východoněmeckého stroje - Holdr. Všechny tyto stroje mají shodnou konstrukci - motor před přední nápravou, lomení v půli, lehký zadek, náhon na všechny kola atd. O tento typ se mi jednalo.
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 21.12.2009
Zatím jsem se setkal jen s příspěvky ohledně orby s terrou či vari (jednonáprava), ale mne zajímá jaké máte postřehy a nápady s orbou s holdrem. Já jednou v roce (podzim) s tímto strojem ořu - kopám(není můj jen majitelka sním nechce orat - vlastním... celý příspěvek >
Rotavátor, 7.6.2009
Jen cena té nové kloubové hřídele je asi 4000kč. Ta co je v ložiscích odhaduji 250-500kč, ale musíte koupit obě. JardaCNC@seznam.cz
Rotavátor, 7.6.2009
Tento problém jsem řešil asi před 3 roky. Stále se mi lámal zminovaný kolík prum.8MM, pak i šroub prum.8 a nakonec po převrtání i kalený kolík prum. 10.Nakonec jem musel přetočit otvor v kardanu a vyrobit novou větší hřídel. Otvor v kardanu byl... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika