Kroužek



host - 196.190 (?)
31.12.2012 15:42

U pionýru jsem si prvně nastříhal 4-5 pásků z tenkého plechu (doporučuji z plechovky - síla max. 0.5mm) cca. 2mm širokých a 40-50mm dlouhých (ojehlit hrany). Pak jsem na píst navlekl kroužek s vnitřním průměru (plat., kov. i dřevěný) asi o 2-3mm větší.Ve vešem příp. 40-41mm - jde použít i stahovací pásku na hadice. Mezi kroužek (pásku) vložit ty pásky v podélném směru, tak aby trčeli přez píst min. 10mm a byli rovnoměrně rozděleny po obvodě (u pásky se můžou pojistit stažením). Na trčící pásky navléct kroužek a postupně a rovnoměrně navlékat. Pokud je kroužků víc, navléct všechny do míst kde jsou zápichy. Pak postupně pásky vytahovat. Začíst s tím co je u zámku. Po vytažení všech stáhnout kroužek, příp. povolit pásku. HOTOVO

Nevím v čem je problém.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 0.146 (?), 31.12.2012 13:19

je vidět že si pletete pojmy

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 86.140 (?), 31.12.2012 13:23

pardom myslel jsem napíst.:) není na to něaký zlepšovák?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 182.227 (?), 31.12.2012 13:29

Upevnit jeden konec ve svěráku a trochu ho natáhnout.P

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 0.146 (?), 31.12.2012 14:08

jestli pracujete jako myslíte tak nic nedělejte

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 196.190 (?), 31.12.2012 15:42

U pionýru jsem si prvně nastříhal 4-5 pásků z tenkého plechu (doporučuji z plechovky - síla max. 0.5mm) cca. 2mm širokých a 40-50mm dlouhých (ojehlit hrany). Pak jsem na píst navlekl kroužek s vnitřním průměru (plat., kov. i dřevěný) asi o 2-3mm větší.Ve vešem příp. 40-41mm - jde použít i stahovací pásku na hadice. Mezi kroužek (pásku) vložit ty pásky v podélném směru, tak aby trčeli přez píst min. 10mm a byli rovnoměrně rozděleny po obvodě (u pásky se můžou pojistit stažením). Na trčící pásky navléct kroužek a postupně a rovnoměrně navlékat. Pokud je kroužků víc, navléct všechny do míst kde jsou zápichy. Pak postupně pásky vytahovat. Začíst s tím co je u zámku. Po vytažení všech stáhnout kroužek, příp. povolit pásku. HOTOVO

Nevím v čem je problém.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.2 (?), 31.12.2012 18:42

Kroužek se prostě na píst musí dostat tak, že se roztáhne. Protože v drtivé většině případů je u takovýchto motorů jen jeden kroužek, není třeba žádných přípravků. Píst s kroužkem se pak do válce dostane za pomoci nepatrného množství oleje a vlastní zručnosti. Taky začínám mít dojem, že toto vlákno je fake.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika