Příspěvky uživatele - 137.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Špendlíky, 23.9.2012
Dobrý den. Možná došlo k nepochopení. Nehledám nějaké zboží, novinky, označené marketingově vděčným slovem „špendlík“. Hledám donedávna hojnou, možná původní, slivoň (žlutý, podlouhlý plod, dužnina neodlučitelná od pecky) západního okraje Západní... celý příspěvek >
Líska na kmínku, 18.9.2012
Dobrý den. Připojuji, podle mého názoru zajímavý, odkaz na internetové úložiště k tématu líska. Je to fotokopie starší knihy, kterou pro poučení pěstitelů lísek někdo, zasluhující uznání, převedl do internetové podoby. Takže biologie a... celý příspěvek >
Množení lísky, 4.9.2012
Dobrý den. Taky jsem měl potřebu namnožit si různé, vhodné odrůdy lísky. Množil jsem hřížením jednoletých výhonů. Na jedné cestě se mi v červenci zalíbila líska za plotem. Zdála se mi dobrá a jiná než lísky, které už jsem měl. Ulomil jsem si z ní... celý příspěvek >
Špendlíky, 2.9.2012
Dobrý den. Chci se pokusit navázat na první příspěvek tuto předlouhé diskuze. Také, cca 2 roky, hledám „svůj“ špendlík z dětství. Kraj kolem jižní poloviny hranice okresů Jihlava a Třebíč. Velikost běžné švestky, ne drobná, vejčitý, spíše kapkovitý... celý příspěvek >
TopTaste?, 28.8.2012
Dobrý den. Původně byli chybující soudruzi z NDR. Ale to skutečně jen k veselému navázání na předchozí příspěvek. Stejně jako se mění státy, vyvíjí se i názory. A dnes je zde více příspěvků ironických. Připomenu zřejmě dosud zavrhovaný názor... celý příspěvek >
Jak zbavit trávník plevele?, 27.8.2012
Dobrý den. Léta zemědělského školství a teprve dneska se dozvídám, že lipnice, lipnice roční - Poa annua, je v trávníku plevel! Inu pokrok nejde zastavit. Potlačit jí půjde nejlépe pěstováním vysokého a hustého lučního porostu. A především na pozemek... celý příspěvek >
Prosím o identifikaci rostliny, 27.8.2012
Štětinec laločnatý - Echinocistis (Micrampelis) lobata. Na podzim dozrají semena, rostlina uschne. Co dál? Tak jako se semeny. JG
Množení švestky, 20.8.2012
Dobrý den. Dotaz: „Na zahradě sestřenice jsem objevila krásnou starou švestku s výbornými plody. Je nějaká možnost tuto švestku vypěstovat?“ Odpověď: Samozřejmě je. Jak? Přeci normálně naštěpováním na vhodnou slivoňovou podnož nebo přištěpováním do... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu prosím?, 13.8.2012
Dobrý den. Děkuji za určení šeříku. Nevěděl jsem, že mimo šeříku obecného, jsou ještě jiné šeříky. Třeba šeřík Prestonové, který to asi bude, s jiným tvarem a strukturou listů. JG
Co je to za rostlinu prosím?, 13.8.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den. Také bych se rád připojil s dotazem na jednu rostlinu, co to je? Objednáno jako dřín. Foceno koncem května. Děkuji
Ako uchovať vrúble, 9.8.2012
Dobrý den. Hodně roků jsem nerouboval, až loni 3 semenáče jabloní a letos 2 semenáče jabloně za kůru (5 roubů), 1 myrobalán za kůru (1 roub) a 1 ptáčnici do boku (1 roub), počátkem května. Vše roste (540 m/m). Nožík stará rybička (měkká rezivějící... celý příspěvek >
Mrtvice angreštu?, 6.8.2012
Dobrý den. Mně připadá chuťově výrazný červený Martlet (540m/m). Chutný, zároveň sladký i kyselý jako angrešty dřive. Připadá mi výraznější než třeba Prima a Pax. Ale plodil mi teprve druhý rok. JG
Očkováni třešní, 5.8.2012
Dobrý den. Dnes jsem „hodnotil“ výsledky svého ranného očkování ptáčnic. Úvazky jsem odstraňoval po 3 týdnech od očkování a některá očka už nevypadala valně. Dnes pouze 4 očka vypadají dobře. To je: štítek zelený, srůst dobrý, pupen vyvinutý.... celý příspěvek >
Aka je to burina?, 2.8.2012
Dobrý den. Myslím si, že na obrázku může být Kostřava rákosovitá - Festuca arundinacea. Porovnejte znaky Vaší trávy se znaky téhle kostřavy. Často se nyní pěstuje. I kříženci. JG
Plevel - co to je?, 22.7.2012
Dobrý den. Pane Josefe, Vy jste ale precizní! Vyhledal, vyfotil a připravil srovnání. Smekám. Mám je taky obě. Tu větší o dost víc. JG
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika