Příspěvky uživatele - 137.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejlepší býložravé ryby, 2.6.2012
Myslím si, že je to hloupost. Ale není nebezpečná. A je daná nevěděním. Obecní nádrží se nejčastěji myslí nádrž požární, pevně ohražená, většinou betonovými stěnami se zemitým dnem. Při 40 m³ by mohla být plocha cca 50 m² vodní plochy (taky... celý příspěvek >
Padlí na rezistentních odrůdách angreštu, 2.6.2012
Dobrý den. Vysočina, 540 m. Reflamba, taky zajímavá odrůda, kterou jsem si koupil před 7-8 roky, možná z první „várky“ množení. U mne vždy bez jakýchkoli nemocí, velmi bujně rostoucí, výhony běžně 1,3 m, velmi trnitá, bohatě kvetoucí, ale takřka... celý příspěvek >
Padlí na rezistentních odrůdách angreštu, 23.5.2012
Žádné viditelné příznaky padlí jsem za 3 - 6 let pěstování (vysazováno postupně) zatím nezjistil na odrůdách Prima, Martlet, Pax, Karát, Invicta, Reflamba a Hinnonmaki červený. Na stejném místě přitom odrůda Chryso, mě neznámé odrůdy angreštu a... celý příspěvek >
Bilance 18.5 - mráz, 23.5.2012
ČM Vysočina, okraj města Třešť, stará alej u silnice, výjezd na Jihlavu, 550 m/m. Jasany vysoké cca 15 m omrzlé skoro úplně v celé výšce, výhony černé, pouze sem tam některá větev nad silnicí má zelené výhony. JG
Nenesou, 30.4.2012
Dobrý večer. „Zkušenost i znalost“ bych měl mít. Vaše slepice prochází pelicháním, proto nenesou. Pelichání „nastartoval“ doběh jejich prvního snáškového cyklu a změna chovu (především výživy). Pelichání trvá 5-6 týdnů. Počátek nového snáškového... celý příspěvek >
Řez slivoně Gabrovska, 20.4.2012
Dobrý den. Já bych silněji přitáhnul nový kmínek ke kůlu, aby se nový kmínek víc vyrovnal. Zbytek starého kmínku bych seříznul na 3-4 očka celkem, snížil, aby moc nerostl, zaštipoval výhonky a v létě bych jej odstranil úplně. Jinak trochu vybočený... celý příspěvek >
Vrúble, 19.4.2012
Opravdu pěkný výsledek. Do budoucna určitě ponechat jen silnější výhon. Možná ho letos vyvázat k hůlce (ochrana proti vylomení a zároveň tvarování). Letorosty konkurenčního roubu za vegetace zaštipovat, zeslabovat jej a využít tak druhý roub k... celý příspěvek >
Golem S, 7.4.2012
Dobrý den. Bakterie Golem S 1kg jsem na zkoušku použil před 2-3 roky na rybnících s větším nebo velkým množstvím organického kalu. Zajímalo mě odstranění org. hmoty. Použil jsem je jednorázově v létě. Po 2-3 týdnech se ze dna uvolňoval více plyn.... celý příspěvek >
Skvrny na listech rybízu, 5.4.2012
To se lehko řekne (napíše), kamenný prach. Ale z jakého kamene? Nebude přeci jen takový Mospilan s návodem jistější? JG
Rybíz - množení, 5.4.2012
Rada v posledním příspěvku je nejlepší. Nevzpoměl jsem si. Skoro z každého staršího keře lze oddělit bez většího poškození a vykopávání „matky“ část, jako silný odkopek. A ten se po úpravě převeze snadno. Podle situace pákové nůžky, ocaska, sekerka,... celý příspěvek >
Rybíz - množení, 4.4.2012
Pokud to situace a vztahy k prodanému pozemku dovolují, pak by asi technicky nejlepší bylo keře, o které máte zájem, prostě vykopat, převézt a znovu vysadit. Není to nic složitého. Ihned nebo po ukončení vegetace keře vykopete, sestřihnete úplně nebo... celý příspěvek >
Rybíz - množení, 3.4.2012
Nevím sice co stojí ve vláknu "množení rybízu bylinnými řízky", ale Vaše „záchranné“ množení se týká řízků dřevitých. Narašení řízků vadí, ale chcete zachraňovat nyní nebo si počkáte na nové řízky na konci roku? Nedělejte řízky s třemi očky. Rybízový... celý příspěvek >
Kde seženu medvědí česnek?, 1.4.2012
Rádo se stalo. Mohl jste se stavit (pod cestou ). JG
Zarybňovací plán - pomoc, 13.3.2012
Dobrý den. Můj názor je ten, že všechno dohromady dělat dobře nejde. Musíte si vybrat, co vlastně chcete dělat. Štiky a pstruzi (siveni) jdou společně chovat asi stejně jako lišky a králíci. Chtělo by to vědět o biologii jednotlivých druhů a tím i... celý příspěvek >
Pěstování Josty, 10.3.2012
Dobrý den. Josta existuje asi 40 let. Za tu dobu pěstování a množení na spoustě stanovišť a v různých podmínkách se mohlo vyvinout více typů, které se mohou vzájemně lišit. Žádné oficiální údaje neznám. Josta je asi záležitostí jen zahrádkářů.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika