Příspěvky uživatele - 137.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení odrůdy, 9.3.2012
Dobrý den. Literatura z 1978 (dr Bouchal) uvádí v listině povolených odrůd Starkrimson Delicious jako barevnou a růstovou mutaci původního Starking Delicious. Ve skupině ostatních další barevnou a růstovou mutaci Starkingu – Redspur. Mladý stromek... celý příspěvek >
Pěstování Josty, 7.3.2012
Dobrý den. Pěstuji dvě josty v 540m/m na vlhké kyselé půdě. Jedna je původní josta množená zahrádkáři a druhá se jmenuje Kroma a je asi polského původu. Ta původní vytváří keř vysoký zhruba 2 a široký 2,5m. Bobule jsou drobnější než současné odrůdy... celý příspěvek >
Realizace aneb co nejdřív, 3.3.2012
Dobrý den. Zakládáte zahradu. To je věc na delší dobu. Jak vytvořením, tak především užíváním. Učitel národů, Jan Amos Komenský, napsal mimo jiné i tuto větu: „Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest“. Možná by nebylo na škodu, se nad ní... celý příspěvek >
Pohlaví kotěte, 3.3.2012
Co je úplně spolehlivé? U pohlaví koček platí tato pomůcka. U naší obyčejné kočky domácí je trojbarevné koťátko kočička a rezavý mourek kocourek. To poznáte hned, jak je uvidíte. U šedých mourků a ostatních barev pohlaví podle barvy nepoznáte. JG
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 2.12.2011
Dobrý den. Hinnonmaki červený mám dva keře, 5 a 4 roky. Uzavřená, mrazová poloha u rybníka, vlhko, 540m, bez chemie. Padlím netrpí. Ani jinou nemoc nebo poruchu jsem u něj neviděl. Zdá se mi nenáročný. Roste dobře, má tenké výhony (asi jako Pax).... celý příspěvek >
Jaká roste v severských zemích vegetace?, 8.10.2011 Obsahuje fotku
Celkový pohled na krajinu se sadem z vody fjordu.
Jaká roste v severských zemích vegetace?, 8.10.2011 Obsahuje fotku
Tak ještě jednu fotku sadu.
Jaká roste v severských zemích vegetace?, 8.10.2011 Obsahuje fotku
Asi jak kde. Před lety jsem byl v dubnu na rybách v Norsku ve Stavangerském fjordu (cca 30 km SV od Stavangeru). U moře v lese asi jako u nás, ale navíc cesmína. V dálce na vrcholech byl sníh. V sadu u moře odkvetlá pampeliška. Jabloně, hrušně a... celý příspěvek >
Maliny, ostružiny, 23.9.2011
Namnožit maliny, pokud jsou vhodné podmínky, je jednoduché. Nejprve si připravte nový záhon, nezastíněný s dobrou zahradní půdou. To je: kyprou, humózní, odplevelenou (hlavně vytrvalé plevele = třeba pýr). To udělejte hned. Asi tak za měsíc vyražte... celý příspěvek >
Kde seženu medvědí česnek?, 27.6.2011
Česnek medvědí na Vysočině volně v přírodě roste běžně. Například hojně cca 0,5 km severně od Třeště. 49°18'11.015"N 15°29'9.747"E. JG
Vaše nejoblíbenější top odrůda rybízu červeného příp. bílého, 19.10.2010
Dobrý den. Důležité budou asi podmínky kde pěstujeme a tak hledat, které odrůdě ještě kde vyhoví. Byl jsem překvapen. Odrůda Jonkheer van Tets, 560 m/m, pěstovaná jako mladý stromek na uzavřeném dvorku a starší keř na konci zahrady. Úplně jiný rybíz.... celý příspěvek >
Angrešt a rybíz, 18.10.2010
Dobrý den. Jste trpělivý. Pokusím se poradit. Pěstuji angrešty jako keře. Keř upravuji podobně jako pravokořenný stromek, ale s více kmínky a oporou. Angrešty jsem skoro všechny koupil jako stromečky na meruzalce. Podle odrůd, které jsem hledal.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika