Příspěvky uživatele - 137.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plevel - co to je?, 21.7.2012
Dobrý den. Ono to paní Lído vlastně vůbec není důležité, která ostrá tráva to na počátku byla. Není to o kytkách. Je to o cenových tajemstvích kosaček! Jó, kdyby mládenci znali tajemství rakouské nebo ruské kosy (v té nejnižší cenové hladině =... celý příspěvek >
Co je to za strom?, 21.7.2012
Dobrý den. Temnoplodec černoplodý, jeřáb černý, aronie, Aronia melanocarpa. Nezralý. JG
Plevel - co to je?, 20.7.2012
Zůstávám u skřípiny. Srstnatá má mít srst. Žádnou nevidím. Nejjistější by bylo, kdyby Jirka nechal rostlinu vykvést. Lépe by se s květenstvím určovala. Rozdíl ve vzrůstnosti jsou pro použití herbicidu výhodou. JG
Plevel - co to je?, 20.7.2012
Dobrý den. Myslím si, že na obrázku je skřípina. Konkrétně Skřípina lesní - Scirpus sylvaticus. Má ráda vlhko, tak pokud možno odvodnit. Asi nebude mít ráda vápnění. Sekat trávník často. Pak není skoro vidět. Nebo vyhledat vhodný herbicid. JG
Červnová, 9.7.2012
Dobrý den. Vážený pane Kaněro, reaguji na Váš příspěvek, přestože je určen jinému, protože Váš názor na chutnost nepokládám za správný, ale za škodlivý. Jsem jednoznačně (z mnoha vlastních a opakovaných zkušeností) přesvědčen, že chuť je vlastnost... celý příspěvek >
Které maliny?, 3.7.2012
Dobrý den. Jistě to chce zkoušet, ale 4m² není na zkoušení nic tak moc. Dobrá půda, 470m/m, to jde, ale raději se vyhněte malinám, u kterých je zmínka, že mají rády teplo a chemii. Taky klasické nezatracujte úplně. Co tak 2-3 remontantní a 1-2... celý příspěvek >
Které maliny?, 2.7.2012
Dobrý den. Jestli budete maliny sázet „u plotu“, není pro výběr odrůdy, odrůd, úplně podstatné. I když názor souseda, ke kterému pak porostou, může být zajímavý. Podstatnější jsou úplně jiná hlediska. Půda (a pojem, který se na tomto webu kupodivu... celý příspěvek >
Ovocné keře, 28.6.2012
Dobrý den. Nemám na Jostě naroubovaného nic. Všechno drobné ovoce mám jako pravokořenné keře. Před 3roky jsem si přivezl od kolegy letní, čerstvě ostříhané, výhony angreštu k pokusu o rozmnožení. Zakořenit angrešt z řízků se mi tradičně nepovedlo,... celý příspěvek >
Ovocné keře, 26.6.2012
Dobrý den. Protože toho o možnostech, podmínkách, které máte pane Kolo k množení, mnoho neuvádíte, uvedu obecné rady. Množení keřů drobného ovoce je sice jednoduché, ale všechno, na co se ptáte, určitě nekoření z řízků na zahrádce na záhonku v létě... celý příspěvek >
Očkováni třešní, 19.6.2012
Dobrý den. Před 14 dny jsem očkoval ranné třešně na ptáčnice. Očky ze dvou starých, odumírajících stromů (470 a 570m/m). Očka malá, cca 1mm a štítky 1cm. Ptáčnice v lese (580m), hodně zastíněné, v síle tužky až prstu, ve výšce okolo metru. Ovázání... celý příspěvek >
Jak dlouho snašejí slepice vejce?, 13.6.2012
Dobrý den. Slepic by měla snášet vejce až do slepičího „klimaktéria“. To je vyhasnutí pohlavních cyklů, vyhasnutí hormonálního naladění. Pak by se slepice měla změnit v kohoutici se znaky kohouta. To jsem se učil, ale nikdy neviděl. Dále jsem se... celý příspěvek >
Nejlepší býložravé ryby, 6.6.2012
Dobrý den. Přeměna vody podzemní ve vodu povrchovou, vyhovující rybám, neproběhne v okamžiku, kdy vyteče na povrch. Rozpustnost kyslíku závisí především na teplotě. Míra nasycení na řadě faktorů. Třeba čase. Řasy kyslík tvoří. Jiné organismy... celý příspěvek >
Nejlepší býložravé ryby, 6.6.2012
Dobrý den. A jejej, podle fotky je funkce Vaší nádrže především okrasná. Přístup obtížný. Tak rostlin raději moc ne. Tak 2-3 trsy celkem, jen pro oživení pohledu. Možná pohromadě. Nerozrůstající se druhy a raději v nádobách. Orobinec a zevar se mi... celý příspěvek >
Nejlepší býložravé ryby, 4.6.2012
Dobrý den. Z rostlin jsem psal leknín a kosatec a myslel jsem je spíše jako příklad jejich vlastností. Čili nějakou rostlinu, která by na cca 2-3m² hladiny tvořila kryt, úkryt před sluncem. Může být třeba stulík. Chladnější voda by možná u... celý příspěvek >
Nejlepší býložravé ryby, 4.6.2012
Dobrý den. Když je nádrž a její obsádka vyzkoušená, tak to je jiné. Kyslík vyhovoval i pstruhům. Prostě navážete na předchozí dobré zkušenosti. Uvažte ale zmenšení kubatury a asi i krmení. Granule můžou zapadat do hrubého štěrku a rozkladem působit... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika