Příspěvky uživatele - 234.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 17.6.2015
Měl pravdu někdo nahoře když psal že skrze EU se Kata prodávat nebude.. Už nikde není...
Už jste zapnuli filtraci?, 18.3.2014
Taky tak, poprvé nebyla voda po zimě čirá..Filtrace je zaplá skoro měsíc. Jen se zapla po pár dnech bylo čistěji ale ne na stopro tak jsem zapl UV lampu-nevím jestli to bylo ní nebo tím že se v ty dny oteplilo nebo už začal fungovat filtr i... celý příspěvek >
Kočka nebo vydra?, 14.6.2013
asi nějaký zapáchatel... mě se před 14 dny ztratil jeseter zhruba 50cm bez jakýchkoliv stop... čítám že kočka, jezírko máme na dvoře, takže omezený přístup.. týden na to pes v zahradě proškolil kočku že tam nem co dělat.. snad si to... celý příspěvek >
Cena okrasného jezírka, 10.6.2013
Já to též nemyslel zle. A oni ani ti praví koi nemusí být drazí. Když koupíte malé cca 15cm je to 500-600Kč a za rok mají 30cm. Cena jezírka se nedá srovnávat důležité jsou reference, jak už hotová jezírka vypadají, ale hlavně jak... celý příspěvek >
Přeslička japonská - neroste, 7.6.2013
Dobrý den, stříháte na podzim či z jara přesličku japonskou? ostříhal jsem ji tak jako orobinec a skřípinec jezerní jak roztál led.. a do teď narostrly jen 3 stvoly 8cm a 3 14cm vůbec se jí nechce...
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 6.6.2013
jenže se prodává pořád dál.. s velkými zisky
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 6.6.2013
a nemůže to být ještě něčím řízlí? jako v američke když ředí drogy (nebo jak se to řekne) aby toho bylo víc a byl větší zisk..
Cena okrasného jezírka, 6.6.2013
mě přijdou stejný...  teda stejně hnusný... až na ten vodopád...
Cena okrasného jezírka, 6.6.2013
vše jsem si dělal sám (krom svaření folie) jezírko 11 kubíku a jezírko mě přišlo 130tisíc... lom máme kousek ale na vybrání vás do lomu nepustí a když koupít hned vedle lomu kámen který chcete u překupníka to jsou i tisíce za 1... celý příspěvek >
UV lampa vs startovacie bakterie a ostatne bakterie, 12.5.2013
protože vědí že ony firmy mají dobré právníky... jak jinak si můžou dovolit psát na obalu Algae away obsahuje bakterie a enzymy, žadné chemické přísady a těžké kovy. a po čtení informací tady jsem se na rovinu zeptal-na to mě obsluha... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 14.4.2013
to foto je Vaše?? stejnou fotku má Banat (jezírka) na svém e-schopu u náhradního síta... Z.
Zazimování jezírka, 13.1.2013
to by byl.. kartáče jsou napůleny tudíž jsou v horní třetině. dole může voda rotovat a větší části klesnout, zbytek se chytne při protékání kolem kartáčů.
Zazimování jezírka, 12.1.2013 Obsahuje fotku
čistit je, není problém vyštěrchám je ve vortexu o sebe a pak ostříkám vodou, kdybych nebyl línej donést vapku bylo by to ještě lehčí.. s jinýmy fitračními medii je to horší (japonská rohož atd.) vytáhnout se musí protože vlastně je, musím... celý příspěvek >
Zazimování jezírka, 11.1.2013
tripond 3 jezírko má 11 m3 opravdu je to bezproblémové. nevím jestli mám jezírko tak čisté (nechci si fandit)ale učinost vortexu nebyla nic moc jen asi pár h... n od koi sem tam list ořešáku co je opodál tak jsem tam přidal do horní... celý příspěvek >
Zazimování jezírka, 11.1.2013
vodu dopouštím skoro každý den, to by mě asi nepomohlo většinou mám hladinu víš než vršek filtru. ono spíš je to o tom že součet optimálních průtoků skimru a guly je větší než optimální průtočnost tripondu 3ky proto jsem se ptal jakou má... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika