Příspěvky uživatele - 234.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zazimování jezírka, 11.1.2013
jak jsem psal že není jednoduché sladit gulu/skimr že by tam musela být spojovací šachta aby to nějak fungovalo i tak že s tím bývá problém buď dobře funguje jedno či druhé. ale nutno říct že mám tripond 3 nepřihlásil jsem... celý příspěvek >
Zazimování jezírka, 11.1.2013
jsem zvědav jak vám to bude fungovat. jak bude hotovo budu rád za nějaké info. neboť přesně takhle jsem to měl naplánované já, ale ze dvou míst (firmy které se zabívají jezírky) mě to nedoporučovaly. jaký průměr bude mít vortex? a... celý příspěvek >
Zazimování jezírka, 9.1.2013
ty máš svedenu gulu i skimr do vortexu? jak píšeš to není špatné.. a co nasadil na skimr trubku s těsněním aby byla až nad hladinu a jen ji omotat mirelonem nebo tak něčím skrz tlak ledu.Pak by byla trubka prázdná.Jde o to jaký budeš mít... celý příspěvek >
Zazimování jezírka, 8.1.2013
nemusí být po hladinu-záleží jak je vše uděláno Já mám v šachtě filtru, na trubce do vortexu hned u země šoupě takže je voda jen v 50cm trubky tu mám omotanou hadrou, zbytek co vede k vortexu (dalších 40cm) je už bez vody. (nebyl by problém... celý příspěvek >
Zazimování jezírka, 5.1.2013
kdyby zamrzla gula, můžete dát ty ryby rovnou do mražáku Z
Doma dělané filtrace, 30.12.2012
i když bude každá trubka zaizolována tak pokud je gravitační zapojení stejně je vždy hladina zhruba rovna hladině vody v jezírku zvlášt při menším průtoku tudíž těžko zabránit celému filtru proti zamrznutí.. mám tripond s vortexem a četl jsem... celý příspěvek >
"spánek ryb", 29.12.2012
dnes jsem chodil kolem jezírka a přes led viděl jak koi leží nehybně v hloubce.. ale perlíni zlatí klidně pluly pod ledem a v prostoru kde je hloubka 15- 20cm malé ryby nezimují?? Zdeněk
Vetve pro králiky, 8.10.2012
super soupis.. je zajímavé že akát je v jedovatých, jako malej jsem chodil na akátí.. a naši asi chodí dodnes..  žádný problém nebyl dával ho i soused veterinář.. časy se hold mění. Z.
Jak zazimovat angínovník?, 25.9.2012
tak tak... tak nám také říkali v zahradnictví.. Z.
Slunečnice pestrá, 22.9.2012
napřed házel muchy před ně aby si zvykli, pak měl ruku poblíž much a pak z přimo z ruky.. je to super rybka, ne jak koi karas ostroretka i perlín kteří jsou zplašení a hned se všeho lekají.  slunečnice ne.. sice se napřed báli... celý příspěvek >
"záhadné" oschnutí, 20.9.2012
nevím nakolik je to trápí jen jsem zkoušel jestli někoho nenapadne něco "reálného" co ne nás..
"záhadné" oschnutí, 20.9.2012
nestříkali... jen jsme je trhali na zavaření a házeli do škopku... škoda jen že otec aktivně orhal listy z té révy. prý to bylo uplně jak tabák takhle už ta fotka není ono..
"záhadné" oschnutí, 20.9.2012
na druhé straně je sousedův štít pod ním mají šopy na krámy..a dřevo, štít je od toho co je na fotce asi 30m(šířka pozemku) na fotce je jen třetina délky skleníku i záhonku pak je volná plocha tráva a pak ty šopy..a štít směrem od kterého... celý příspěvek >
"záhadné" oschnutí, 19.9.2012
žena také říkala jestli se slunce nemohlo odrážet od skla, ale to by nedělalo až letos a až jsou pryč..Když mě to otec popisoval, první co jsem řekl že soused... i když trochu ze srandy možná na tom něco bude. ještě jsme se bavily blesk, ale ten... celý příspěvek >
"záhadné" oschnutí, 19.9.2012
ne nebylo a kdyby to byl jen smrk -ok. může být pravda co navrhujete i když nevím čemu vadí, že jsou kořeny zaskládané(to už jsou víc jak 30 let ještě co jsem po tom stromu lezl) ale zaráz smrk, mrkev, réva i borovice..?? a oni jsou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika