Příspěvky uživatele - 234.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Envipond, 3.9.2012
takže jsou to stejné bakterie jako stratovací.. určitě by se rozmnožily samy možná není od věci na jaře jim pomoct..(do filtru) doproručovali mě přidávat je do jezírka co týden.. dal jsme jen jednou na jaře a voda je krásně průhledná... celý příspěvek >
Envipond, 30.8.2012
ahoj také jsem přemýšlel že bych ho koupil a hledal zde zkušenosti... je tu zaregistrovaný i její výrobce... ale na jeho stránkách (bioexpert) jsem se dočetl- "Přípravek je určen k zamezení tvorby řas a projasňuje vodu." proto... celý příspěvek >
Řasa podobná vláknité, 30.8.2012
není pan Hrkal nějaký zmatený? napřed tvrdí že jsou to dva druhy řas... a pak že je to ta samá jen jiné zvětšení (nebo že by to tímpádem byl i jiný druh??)
Pstruh a jeseter, 27.8.2012
mezi ryby určitě může.. jakého? malého, ruského,hvězdnatého (ten je prý ale náročnější načistotu vody) kde koupit? asi nejlépe zadat do vyhledávače a najít kde nejblíže u Vás mají. neb se musí přebírat osobně. já jsem zjara koupil... celý příspěvek >
Vysoká clona - zabránění pohledu sousedům do dvora a do domu, 28.7.2012
není to topinambura? teď když jsem hledal nějaké jejich foto jsou nízké..(ale bylo psáno že dorůstá výšky až 3m.) ale před 25 lety... jsme to měli na zahradě vypadalo to podobně..(výška kolem 2m) a pak jsem kopaly ty hlízy..
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 28.7.2012
když algae.. ale startovací bakterie snad nejsou anorganické...
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 27.7.2012
průtok bude asi v m3/h... v cm3/h by se muselo hodně škrtit jakékoli čerpadlo. CO chci zmínit... nevím z " čeho " je algae away...  diskuze je tu nejvíce proto že je divné že se nemusí vypínat UV lampa. ale na stránkách jak... celý příspěvek >
Šoupě 110 mm, 14.7.2012
odmastit??
Zazimovanmí filtrace, 14.7.2012
technicky je možné filrace nonstop? a co odkalovací trubky, ventily... protéká voda... v řece také a zamrzne... četl jsem podobné rady... tak jsem si řekl proč vypínat..zkusím... a v prosinci kdy se led všude značně vrsvil, celý... celý příspěvek >
Uzení králíka, 14.7.2012
otec udil..opravdu je suché-ale dobré.. Nutné sníst hned..ještě teplé.. Zdeněk
Osázení hlubokého jezírka, 14.7.2012
stačí vložit "sáček" ušitý z netkané textilie..  aby nedošlo k vyplavování hlíny.. Z.
Osázení hlubokého jezírka, 13.7.2012
ale asi by se tam nedařilo třeba leknínům trpasličím..
Slunečnice pestrá, 13.7.2012 Obsahuje fotku
také jsem slunečnici nemohl sehnat. Ale v ifauna.cz nakonec sehnal ve výzkumném ustavu rybářském -eshopu ryby neposílají(aspoň to co jesm našel..) Jen jsme je vypustily (5ks) hned obsadili mělčinu... jak už bylo psáno na slunci krásně... celý příspěvek >
Wistarie mi poprvé kvete, 13.7.2012
vedle něj mají Durman (jestli se nepletu -velké žluté květy) samý květ.. Vistárie roste jak zběsilá ale květy nikde... víc lidí radilo "jak " stříhat aby kvetla ale nic...  nehnojí ji.. říkal jsem, že se tady optám... tak... celý příspěvek >
Osázení hlubokého jezírka, 13.7.2012
jinak má pravdu Beny... a kdyby jste chtěli trpasličí lekníny které chtějí 10-20cm vody není problém použít Pepův nápad s tyčí.. či prostě ten drát co máte u Vachty dát delší... Z.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika