Příspěvky uživatele - 234.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Osázení hlubokého jezírka, 13.7.2012
jistěže porostou.. mám mělčinu a zasázeno v kapse z netkané textilie.. aby ze všeho nebyla úplná divočina.. princip stejný aby nebylo zasázeno moc hluboko a rostlina nehnila hloubka vody se udává 0-10cm (někde až 15cm) Zdeněk
Kameny k jezírku, 13.7.2012
tak jak někteří pláčou nad cenami a nahrazují folii igelitem či plachtami? (kde sice pak platí vše dvakrát..ale vyšlo to levněji..) nechci vidět tu cenu žuly..
Kameny k jezírku, 13.7.2012
ahoj každá stranda něco stojí.. Mě při stavbě nic nešokovalo... neb jsem si dopředu vše zjistil abych věděl do čeho jdu a ne až budu potřebovat kámen..filtr atd.. Že by byla v oné firmě cena solidní... za větší valouny 3000 za... celý příspěvek >
Wistarie mi poprvé kvete, 12.7.2012
málo jsme je řezali... naši jí mají také min.8 roků a stále nekvete.. koupenu ve Věžkách..kvést měla po 3 letech Včera máti říkala že se jí chystají vykopat... Slunce má celý den s hnojením nevím..
Domácí ořechovice, 4.7.2012
můžete... není..
Domácí ořechovice, 4.7.2012
ahoj děláme to ze slivovice už 15 let (je toho plný sklep a nikdo to nepije..-slivku) ale jak je to přepasírovaný přes ořechy či ovoce.. Tak vždy každý kdo ochutná tak jen mlaská.. děláme i višnovku ostružinu borůvky... vše... celý příspěvek >
Nefunkční filtrace, 28.6.2012
to vše je pravda. ale také na učinosti filtru.. proto se mě nelíbil pricip menšího odporu pro vodu.. čím víc protíká přes, tím víc řekněme čistí další věc je jaká je (či bude když teprve zapojuje) voda jestli by nevadil "menší... celý příspěvek >
Nefunkční filtrace, 28.6.2012
menší určitě.. nesouvisí, jen nesedí to přirovnání jeho filtru, k biotecu... a kdyby měl biotec, tohle by asi neřešil.. špíš se to dá asi přirovnat k tripondům a tam přeskládavat media nevím... ale není foto a málo info..
Nefunkční filtrace, 28.6.2012
já to beru z principu protíká jak má zpomaluje ale má učinnost. a něco zrychlovat je na ukor funkčnosti.. nejlepší by bylo snížit výkon čerpadla. a nikde tam nevidím vortex..a jejich průtok je také jinde (to je o koze a o... celý příspěvek >
Nefunkční filtrace, 28.6.2012
i kdyby to byl slabý článek-nedovedu si představit naskládat ať už kartáče, biobloky atd "jinak"
Nefunkční filtrace, 28.6.2012
Být Vámi, tak první, co bych zkusil, je vyndat filtrační medium z Vaší biologické filtrace, a zkusil to nechat běžet bez ní. Pokud se ten průtok zvětší, a bude stíhat výkonu čerpadla, zkusil bych nějak přeskládat náplně uvnitř filtru. ? nebo... celý příspěvek >
Nefunkční filtrace, 28.6.2012
o tom jsem psal... firmy co to montují navrtávají díry u vrchní hrany mezy komorama průměr zhruba 4cm a asi pak přidávají dle potřeby... snížit hranu je to stejné... nebo by bylo řešení udělat "náplatky" tj zvýšit hrany... celý příspěvek >
Nefunkční filtrace, 27.6.2012
a vím že někdy prořezávají stěny mezi komorama aby voda rychleji protékala filtrem.. Zdeněk
Nefunkční filtrace, 27.6.2012
a když vypadne proud vše přeteče... když je čerpadlo vyplé musí být vortex max. plný. když jede čerpadlo je o trochu níž čerpadlo má moc velký výkon tenhle průtok(max15000l) má tripond centr vortex c-80 a ten má vortex 95cm... celý příspěvek >
Jak naučit koi a jesetera žrát z ruky?, 27.6.2012
teď učím žrát z ruky slunečnici pestrou.. jen sednu na kámen nohy do vody už plují kolem mě a čekají napřed jsem jen házel poblíž ale teď pomalu z ruky. proti nim se koi hrozně bojí asi to dá ještě práci..aby také žraly z ruky taky někde... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika