Příspěvky uživatele - 234.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký je přirozený únik vody - poraďte, 19.9.2012
Přesně.. A největších vedrech a při vodopádu i půl cm (menšího co je dřív ve stínu, s velkým by to bylo asi i víc.. ) Z.
Spálený kout vedle skleníku, 19.9.2012
a za borovicí mají slepice... cesnak
"záhadné" oschnutí, 19.9.2012
listy révy byli uplně jak tabák.. borovice před, byla normálně zelená, i réva i ta mrkev jen to na fotkách co jsem fotil není tak vidět tak jsem to sem nedával. cesnak
"záhadné" oschnutí, 17.9.2012 Obsahuje fotku
další foto
, 17.9.2012 Obsahuje fotku
připojuji další foto když jsem jej připojil jako drué foto k příspěvku zmyzel název a už mě nešlo nic upravit...
"záhadné" oschnutí, 17.9.2012 Obsahuje fotku
ahoj mám dotaz.. rodiče odjely o prázninách na dovolenou (14 dní) a po návratu našli celý kout (viz fota) vedle skleníku jakoby spálený, oschlé listy na révě(jen to není na fotce vidět-aktivně vše otrhali..), několik řádků mrkve, borovice... celý příspěvek >
Spálený kout vedle skleníku, 17.9.2012
to by bylo "opálené" i z jeho strany..
Spálený kout vedle skleníku, 17.9.2012
ne. to by jsme asi poznaly.a byly tam zbytky..
Spálený kout vedle skleníku, 17.9.2012 Obsahuje fotku
ahoj mám dotaz.. rodiče odjely o prázninách na dovolenou (14 dní) a po návratu našli celý kout (viz fota) vedle skleníku jakoby spálený, oschlé listy na révě(jen to není na fotce vidět-aktivně vše otrhali..), několik řádků mrkve,... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 10.9.2012
možná proto to na tom obale není.. a určitě to není dobré.. spíš klamání zákazníka, který musí informace shánět po fórech.. a ne na letáku od výrobce.. Z.
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 7.9.2012
šak přiznal že tam nejsou bakterie.. nemluvil jsems Banatem ale se zaměstnancem.. Jinak ano je to tam pěkné.. ale ten bavorák a všechno to kolem stálo hodně pěněz.. proto také třeba ta kata a vše ostatní stojí takové... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 6.9.2012
dnes jsem byl v Ol. u banata a ptal jsem se jestli jsou v algae away bakterie.. na rovinu říkal že ne, že nechávaly dělat rozbor, ale složení přesně neví. že se musí opatrně s dávkováním a ryby NEJÍST!!  To prý uvádí výrobce ale... celý příspěvek >
Envipond, 4.9.2012
vím že otec chodíval na rybník chytat dafnie rybkám do akvárka... že jsou speciální bylo na stránkách proto jsem to ironicky napsal i sem. o té ceně jsem psal že není malá.. jezírko mám průhledné.. ale myslel jsem to vůči tomu, jak... celý příspěvek >
Envipond, 3.9.2012
mě nejde o viditelnost, vodu mám krásně průhlednou.. ale o řasy na kamenech atd.. máte jezírko uplně bez řas..??
Zhodnocení vyrobené filtrace, 3.9.2012
nejspíš si ji nechal svařit z plastu, od někoho kdo dělá bazény septiky..  Pokud to nedělá sám         Z.          
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika