Příspěvky uživatele - 234.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Filtrace Tripond - stoji za to?, 27.6.2012
já gravitačně, tripond 3 má mít průtok max.6000l/h čerpadlo má dávat max 8200l ale převýšení je 2m takže podle křivky by mělo dávat nějakých 5000l. snížení průtoku jsem zkoušel ale na plavající bordel moc vliv nemělo bylo vidět jak to proud... celý příspěvek >
Filtrace Tripond - stoji za to?, 27.6.2012
když se čistí vortex musí se otevřít šoupě pro vortex komoru.. takže je logické že voda klesla-jinak by ten bordel tam zůstal ale když odtekl do kanálu tímpádem klesla i voda. Zdeněk
Problém s jeseterem, 26.6.2012
ti moji cukají jen když najedou na granule.. také záleží na velikosti není ten nový jeseter malý?(menší než stávající..) Když jsem je koupil měli 21 a 22cm u banata mě hned postrašily že těžko přežívají tak malí že jsou náchylní že jim také... celý příspěvek >
Filtrace Tripond - stoji za to?, 26.6.2012
su zde registrovaný ale později mě nešlo přihlásit... mám tripond 3 a 12kubíků vody voda čisťoučká... chyby ani ne jako celek funguje dobře , ale vortex se mě zdá málo učinný.když člověk sleduje že ne všechno hned klesá..spíš... celý příspěvek >
Jak naučit koi a jesetera žrát z ruky?, 26.6.2012
asi bych ho pustil. mám dva jesetery malé. Když jsem hledal info. k chovu, bylo psáno koupit jesetery zvyklé žrát granule, že s tím bývá problém.. ale jen jsem řekl před odborníkem že se jim daří že si hledají už potravu sami(prodejce mě... celý příspěvek >
Gula, 28.5.2012
když jsem gulu kupoval, řekli mě nechat mezeru 2-3cm. dával jsem ji na podzim a už se mě do vody nechtělo zmenšovat mezeru ale ryby se naučí, ten proud není tak velký. tak už sem to neměnil. určitě by mohla být menší ale 7mm je málo -dle... celý příspěvek >
Gula, 27.5.2012
a jeseter měl 22cm má..
Gula, 27.5.2012
mám gravitačně zapojený tripond 3 s vortexem od loňského listopadu.. letos jsem nasadil 2x jeseter malý, ten den už byl ve vortexu.. další den znova a od té doby ne. mám tam i ostroretky a perlíny a ty jsem hledal kde... celý příspěvek >
Schéma filtrace, 26.5.2012
hladina bude vždy níž. a to je i v centrvortexu či tripondu (který mám) průměr je sice 110 ale fitrační media průtok zpomalují. a s regulací guly a skimru to není také tak jednoduché..
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika