Příspěvky uživatele - 251.161

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trvanlivé jmenovky s odrůdami, 15.2.2013
Nejlepší zkušenosti popisu mám oveřené léta.Z plastové folie bílé (podložka do školního sešitu, aby při rýsování nerylo na další listy) Popsat obyčejnou tužkou, nejlépe č.2. Vydrží i dva roky a pak opravím opět tužkou. Rudolf
Trpí goldstar pihovitostí?, 15.2.2013
Mám odrůdu Goldstar.Stromek 3letý. Je pravda, že uvedenou pihovitostí trpí.Proto jsem hledal v literatuře a tam je uváděno, že tomu přispívá období kdy málo ještě rodí(domnívám se tedy, že až vzroste a začne rodit víc se to zlepší) Jinak v literatůře... celý příspěvek >
Vhodné moderní odrůdy jabloní pro extensivní způsob pěstování na vysokokmenu, 16.10.2012
Vaše názory chápu respektuji.Ale je třeba proti Vašemu uvědomit si potřebu pěstování ovoce ve volném terénu(neohrazenemu poli) nutnost minimálně polokmen.A také tito lidé mají právo na chutné ovoce.Proto bych pro jejich snahu měl pochopení.Nemyslím,... celý příspěvek >
Kdy si mám nachystat rouby a kdy je nejlepší čas na roubování meruněk?, 12.10.2012
Pane Vysloužil Prosím o radu, bylo by úspěšné roubování meruňky na švestku např. Stanley(je asi 4 letá)? který termín by měl naději na úspěch? děkuji
Opylení, 7.10.2012
Vážení a co opylení větrem, případně jiným hmyzem než včelami. A pak jsem četl v odborné literatuře doporučení- zavěšení kvetoucích větví vhodných opylovačů ve sklenici
Hrušeň Bohemica, 7.10.2012
Pane Vinšálek Chci se zeptat.Existuje některá hrušen samosprašná? Která? Mám málo prostoru kde mám i jednu hrušeň-kvete ale neplodí jen asi 3x. Děkuji
Proč nerodi hrušeň wiliamsova, 7.10.2012
Mám podobné problémy s Pařížankou.Vím, že jsem se s tímto druhem uťal.Měl jsem volit lepší.Ale za 15 let zarodila dvakrát a to velmi málo. V tomto období jsem ji částečně přerouboval (Wiliamsovu, Dicolor) opět nic.Jen poslední dva roky plody ještě... celý příspěvek >
Hrušeň rezistentní rzi hrušňové?, 7.10.2012
Je jen pojem škodlivý-užitečný.Ale proč tedy ten který tvdí, že to neexistuje proč používá postřiky a nenechá na svých zahradách vegetovat pokojně rzi, padlí mšice obaleče atd? Konec konců ať si dělá na své zahradě co che a druhým ponechá právo zda... celý příspěvek >
Otava a Rosana, 24.9.2012
Naprosto s p. Vinšálkem souhlasím Rosanu jsem likvidoval po velký propad jak uvádíte.Přerouboval jsem ji na Lunu. Rudolf
Choroba na Rajce, 24.9.2012
Jen bych dodatečně nožem dno pukliny vyčistil nožem a pak desifikoval(octemnebo kuprikolem) zatřel balzamem. Rudolf
Choroba na Rajce, 24.9.2012
Pane Bakeš, já si nemyslím, že je to rakovina.Je-li to jak píšete výše na jižní straně usuzoval bych na mrazovou praklinu, kterou stromek sam lečí zavalem.Nic bych s tím neděla Rudolf
Šarka švestek, 25.2.2012
Dle tohoto příspěvku soudím, že p. Vinšálek je i letos v dobré kondici.I mojí osobě několikrát dobře poradil.Přeji mu hodně zdraví a dobrých výsledků i v letošním roce v sadu. Rudolf
Přeroubování starších stromů, 23.2.2012
Zřejmě jde o Fytos Plzeň.Tato školka má bezvirozní a hlavně novější odrůdy. Rudolf
Proč keříčkové fazole málo plodí, 23.2.2012
Léta pěstuji keříčkové fazole na lusky.Sklízel jsem z jednoho záhonu za sezonu košíky lusků. Ač obměňuji sazení na jiné záhony, v posledních letech je sklizeň velmi slabá. Totéž se mi stalo před lety s hlávkovým salátem. Hnojím kompostem. Semena... celý příspěvek >
Dicolor, 11.11.2011
Mnohé jsem o této odrůdě přečetl v pomologiich a zahrádkaři.Přesto bych byl rád kdyby se mohli o ní vyjádřit zde praktičtí sadaři na základě svých zkušeností. Případně mi ještě mohli navrhnout i letní hrušku, odolnější nemocem a mrazu.  Vim... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika