Příspěvky uživatele - 251.161

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poradí někdo, kde se dají sehnat kvalitní rouby?, 27.4.2010
Myslím, že síla roubu by nevadila, jen jsem četl, že u spodního konce takových jsou očka daleko od sebe, výhodnější je použít střední část.
Poradí někdo, kde se dají sehnat kvalitní rouby?, 27.4.2010
Kamarád mi řekl, že provádí práce na zahradě podle měsíce (tedy toho na nebi) .Kalendář prací si nechává posílat každý rok.Nevím odkud.Letos bylo roubování kol velikonoc a o týden později.Tak jsem to letos vyzkoušel-jsem zvědav.
Hruška Williamsova, 27.4.2010
Děkuji p.Vysloužilovi za radu.Vybíralík
Proč hrušeň nekvete?, 27.4.2010
Jsem jen amater, ale stromečky mám rád(dokonce si s nimi povídám a dotýkám, ať si třeba někdo myslí, že jsem magor).V literatuře jsem se dočetl o kroužkování. asi5mm široký zářez do půlky o 10cm níž tentýž zařez z druhé strany (až na dřevo) Vyzkoušel... celý příspěvek >
Vaše Top ten odrůdy hrušní, 27.4.2010
Koupil jsem Pařížanku byl to asi omyl 8 let nerodila nevím proč.Říkali mi, že hrušenˇnemá ráda vysokou spodní vodu. Tak jsem ji před 3 roky přerouboval na Wiliamsovu, Bohemicu, Amforu a Dicolor. Asi je to moc amaterské ale v n.v.250m okolí... celý příspěvek >
Hruška Williamsova, 27.4.2010
U dřívější literatury -např.Pomologický atlas 2 J. Kutina jsem našel vždy která odrůda, kterou opyluje (a to u hrušní i jabloní) V posledních publikacích je tam většinou jen -je dobrý opylovač.Měl jsem zájem o typy opylovačů rezistentních... celý příspěvek >
Speciální roubovací nůž/přípravek/kleště k roubování na kozí nožku, 27.4.2010
Nedávno jsem viděl v receptáři u přemka Podlahy přípravek na na seříznutí roubu kopulací-Přemek jej velmi doporučoval.Vyrobíl jsem jej a po několika pokusech zahodil.Vrátil jsem se ke klasice kde jsem dokazal daleko lepší a rychleji provedený řez.
Broušení kosy, 27.4.2010
Věřím a mám vyzkoušené, že nelépe je ostřit kosu pomocí babky a kladívka.Kosy tolik neubývá a při drahé kvalitní kose to má význam.Můj děda si takovou vemi šetřil.Ta mu pak šla při sečení sama(kde já jsem byl)On ji kul na ploché babce ostrým... celý příspěvek >
Oblouková pila, 27.4.2010
140 stromů pane Vysloužil Vy se zedřete.Ale je jisté, že takto staré vysokokmeny je výhodné řešit motorovkou, ale u dnešních polokmenů pravidelně udržovaných na větve do pr.5cm vystačím z ruční pilkou.Obzvláště jsem-li na žebříku a stříham nůžkama,... celý příspěvek >
Oblouková pila, 27.4.2010
Mám stejnou zkušenost jako pan Vysloužil.Mám zasouvací pilku Fiskars asi 25-30cm (musel bych běžet změřit).Oceňuji u ní především hladkost, čistotu řezu.Dostanu se s ní všude.Musí se s ní ale opatrně-klidné tahy, žádné smýkání.Ale myslím, že sadaři... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 27.4.2010
Nejste nahodou kulturistka? Nemyslím to nijak zle.Ale je to podivuhodné, téměř neuvěřitelné.Nicméně vám věřím asi jste kápla na vadný kus, to se stává.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 27.4.2010
Kupte nebudete zklamán.Jako byvalý strojař mám oblibu v kvalitním nářadí.Některé nářadí prostě v rukou sedí.Nejde jen o to, že nemáte otlaky, ale skutečně se méně nadřete.Samozřejmě neudělá práci sám ale hodně ulehčí.Koupil jsem uváděný rýč a... celý příspěvek >
Štěpařský vosk, 27.4.2010
p.Vysloužile souhlasím s Vámi, že experimentovat není většinou dobré.Proto raděj přijmu rady, které jsou ověřené. Dekuji za typy dobrých vosků.Literaturu mám nějakou doma, ale nerozumím co myslíte Zahnovými pravidly.Z mé literatury znám jen takto... celý příspěvek >
Štěpařský vosk, 27.4.2010
Děkuji za doporučení.Vybíralík
Štěpařský vosk, 26.4.2010
četl jsem v zhrádkáři doporučení na zatírání ran latex, stimulátor na zakořenění bylinných řízků, kuprikol a aby to tak nerazilo je možné přidat trochu zelené barvy na malbu pokojů. Ruda
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika