Příspěvky uživatele - 251.161

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Štěpařský vosk, 26.4.2010
p.Vysloužil rád čtu Vaše příspěvky.Nevíte jaký je rozdíl mezi terpentýnem a terpentýnovým olejem? Četl jsem, že na vláčnost ztuhlého vosku je dobrý terpentýnový olej.Nevím kde jej koupit(malé množství stačí deci)Terpentýn se prý dá koupit v... celý příspěvek >
Angrešt bílý, zelený a červený, prosím doporučte, 1.4.2010
Pánové V časopise zahrádkář jsem se dočetl: odrůdy odolno a snad i resistentní padli.zelenobílý Invicta, Prima,Rixanta.První pochází z Anglie, poslední z Německa Všechny sladce navinulé.Mám Invictu jsen spokojen. červené Remarka, Rokula,Rolonda,... celý příspěvek >
Rajče tyčkové Tipo F1, Toro F1, 28.1.2010
Dle mého názoru a zkušeností od zasazení semínka(předpěstování) do sklizení prvních plodu minimalně 3-4 měsíce.Mám na mysli polní přesazení. Ruda
Kdy roubovat nebo očkovat třešně, 28.1.2010
Závidím úpřímně všem úspěšným roubovačům třešní, ale přeji jim další úspěchy. Ruda
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika