Příspěvky uživatele - 9.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jikov 1447 DV VAPE, 2.1.2014
Dvoutaktní motory JIKOV jsou vybaveny z výroby již pouze manuálně ovládaným dekompresním ventilem cca již po poslední 4 roky. Protože řešení s autodekompresorem, který je ovládán podtlakem difuzoru karburace, se ukázalo jako velmi poruchové a na... celý příspěvek >
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 29.11.2013
Jo, oni mají chráněný celý design sekací skříně i ostruhu. A teď co se týká toho zakrytí hřídele - Bravo to má opravdu dobře udělané miskou vylisovanou z plechu. F 550ka používá ořezávací nožík a vzhledem k tomu, že F550 jsem si pořídil a měl s ní... celý příspěvek >
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 27.11.2013
To vypadá jako špatný kus nebo s tím někdo dělá to co nemá. Na fotce můžete vidět co s tím poměrně často sekám já, stroj je naprosto k neutahání a připadá mi naprosto nezničitelný. Aby se objevilo najednou tolik závad, to snad ani není možné. Je... celý příspěvek >
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 17.11.2013 Obsahuje fotku
Pane J.S., já můžu jen Vaše slova potvrdit. Prokousává se až neskutečným bordelem. Ta ochrana proti namotávání trávy na hřídel je velmi pěkně provedena ořezávacím nožem. Mám variantu s motorem BS 850E a nemůžu si ten stroj vynachválit - výkonově to... celý příspěvek >
Klece Jikov, 2.11.2013 Obsahuje fotku
Ty luční jsou prakticky vhodné pro sečení. Měl jsem půjčenou sekačku VIVA s vyklápěcími klečemi - je to kovařina, jednoduše seřiditelné a vše vypadá poměrně bytelně. Mimochodem ty speciálové kleče pocházejí od Šupy ze Slovenska a podle mě jsou... celý příspěvek >
Jakou sekacku, zn. spolehlivost, 29.10.2013
Dolmar si plechové modely nechává vyrábět v Číně (stejná fabrika vyrábí i Hechty pro Werco), hliníkové pak produkuje věhlasná italská GGP :-)
Kola na Vari, Agzat, 15.10.2013
No, pokud vím, tak nože na bubnovky VARI jsou zakalené tak, aby vydržely při nárazu ohyb až 65°. Nedávno se totiž na Moravě objevily duplikáty z Polska, které se při ohybu kolem 15° přervou. Nic špatného na tom nevidím, bránit se vyřčení nějaké... celý příspěvek >
Sekačka na vysokou trávu, 22.9.2013
Podívejte se na video přímo na jejich stránkách - asi výrobu moc neznáte. Ve Vari mají ještě halu obrábění, mimochodem kde vyrábí šneky do převodovek, lisují disky a plechy pro rámy strojů, obrábí odlitky převodovek a přírub pro motory Sám jsem... celý příspěvek >
Jikov 1447 DV VAPE, 13.9.2013
Motor Jikov 1447 se teď vyrábí s manuálně ovládaným dekompresorem, je to systém jako u motorových pil - zmáčknete a startujete. Jde to krásně zlehka. Motor mám 4 roky s kontaktním zapalováním a nemohu si vůbec stěžovat, je to spolehlivý a silný... celý příspěvek >
Nejlepsi traktor na seceni, 28.8.2013
Sáhnul bych po SECU. Do 150 000 se vejdete s nej zadokolkou Starjet Exclusive 102-23 p6. Motor BS Vanguard 23 HP, zesílená převodovka s pedálovou uzávěrou diferáku, záběr 102 cm.
Zahradní traktor XDC 140HD", 26.8.2013
XDCčka ani Mastera se nebojte. GGP je nadnárodní firma s velmi dobrým renomé a kvalitu si velmi poctivě hlídá.
Seřízení Briggs&Stratton Intek 6,5, 11.8.2013
K tématu mám hned několik poznámek: 1) Polosynťák pro automobilový motor do sekačky nikdy nedávejte nebo si ho zadřete. Ty oleje nejsou stavěné na ty teploty ve vzduchem chlazených motorech. 2) Motor Intek stejně jako novější řada 800 je... celý příspěvek >
Zahradní traktor Castel Garden XT190, XT220, 9.8.2013
Ano, můžu potvrdit, GC traktory se vyrábějí v Campigu v taliánsku (GGP). Stiga, Alpina, Dolmary a Sola jsou naprosto totožné, Honda používá stejný rám, ale některé podkomplety upravuje (sečení, jiné motory... jinak stejné jako ostatní).
DSK 317 propouští olej, 9.8.2013
No jo, ale vy tady popisujete DSK 316, malou převodovku pro pohon Samsona a Tajfunu; přičemž my se bavíme o orební převodovce DSK 317. Můžu potvrdit, že odvzdušnění je na nových převodovkách DSK 317 a jejích derivátech (Economic, Global - to je... celý příspěvek >
DSK 317 propouští olej, 8.8.2013
Bohužel, bez demontáže není výměna těsnění kolem aretačního kolíka možná. Je potřeba stáhnout hrníček spojky a demontovat vrchní část převodovky, jedině tak jde kroužek vyměnit.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika