Příspěvky uživatele - 9.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor / engine AL-KO Pro 140/160 QSS QuickStar, 13.5.2013
Motory pro Alko vyrábí Loncin, což je značkový čínský výrobce... jsou to velice dobré motory :-)
Jakou sekačku z těchto tří favoritů?, 8.4.2013
Všechny tři stroje budou super, volba je jen na Vás... Hondu a Stigu spraví dnes kdekdo, s Alkem to bude asi trochu horší.
Al-ko Powerline 5300 BRV, 18.2.2013
Ale kde žijete? GTM sekačky bouchá ne v Holandsku, ale v Číně. Je to prakticky to samý jako World, jenv jiné barvě. Jinak máte pravdu v tom, že tyhle sekačky sbíraj brilantně i při využití univerzál nože. Koš nabouchaný až po dvířka. Výhodou výroby... celý příspěvek >
Rider XF 140 HD, 18.2.2013
Sekat to bude určitě. I když MTFD nemám rád, za tu cenu vychází XF 140ka parádně. GGP to vyrábí krom svých značek (CastelGarden, Stiga, Alpina, Mountfield) ještě pro mnoho dalších výrobců (Dolmar, Solo, Honda, John Deere, SABO, OleoMac...), takže si... celý příspěvek >
Jakou sekačku, Lux 55 TBI z mountfieldu?, 22.1.2013
Já vám nevím, ale raději bych šel do něčeho od Castelgardenu.
Sekacky Max 53 VBD, SP 535 HW 4S, XS 55 MHS / NTL, 15.1.2013
Nene pánové, BS DOV700 je motor o obsahu 141 ccm - je to nižší výkonová kategorie :-)
Bubnová sekačka BDR 581SP Perla, 2.1.2013
Mám vyzkoušen kompletní sortiment sekaček VARI, některé stroje od Motor Jikov a DAKR. VARI dělá kvalitní stroje, složené z solidních komponent. Není se čeho bát, já mám s podnikovou prodejnou zkušenosti velmi dobré. JIKOV má taktéž velmi... celý příspěvek >
Traktor AGS nebo Snapper?, 16.12.2012
Zmíněný Snapper je vyráběn v Jičíně v bývalém AGS (dnes SECO). Nebál bych se ani jednoho.
Stiga - Mountfield, 17.9.2012
Žádná licence neexistuje!!!  Castelgarden a Stiga patří pod GGP, tudiíž je běžné sdílet jeden model pod vícero značkami, ale funkčně naprosto totožné a sjíždějící z linek v jedné fabrice. Sdílení je efektivní cesta, jak snížit náklady a dnes... celý příspěvek >
Mountfield nebo Vari, 11.9.2012
Ale za ty peníze dostanete set s původní převodovkou s osovým čepem a pohonnou jednotkou Global. Můj názor je, že Global jako celek je mimořádně povedený stroj, buďte ráda, že jste jej koupila.
Výběr sekačky - srovnání, 4.9.2012
Proč by neměl stačit motor Briggs 550E, když na záběrech 48 cm běžně po léta všichni větší výrobci používají Hondu GCV 135?
Výběr sekačky - srovnání, 31.8.2012
Stará 550ka je tecnicky jednoduchá, ale má cca o 1/4 větší spotřebu, novinka má hlavně lepší spalování a tudíž větší sílu - navíc nechybí ready start... osobně bych šel do novinky už jenom z toho důvodu, že Stiga má sekačky fakt vychytaný
Nůž na sekačku cmi, 11.8.2012
CMI jsou výrobky od GGP, zkuste nejbližšího prodejce STIGA nebo Mountfield, ti prodávají Castelgarden, sesterskou značku Stigy.
Zimolez Graham Thomas, 11.8.2012
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s pěstování a opadává? Díky
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 8.8.2012
Obě mašiny mají hřídel chráněnou dostatečně proti namotání trávy, u vari se zkoušel sekat i terén se silným náletem-kluci z vari mi tvrdili že výsledek stojí za to, což potvrdí i video na jejich webu. Ani jeden stroj však nemá příliš rád kameny... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika