Klece Jikov



host - 9.2 (?)
2.11.2013 16:08

Ty luční jsou prakticky vhodné pro sečení. Měl jsem půjčenou sekačku VIVA s vyklápěcími klečemi - je to kovařina, jednoduše seřiditelné a vše vypadá poměrně bytelně.

Mimochodem ty speciálové kleče pocházejí od Šupy ze Slovenska a podle mě jsou hodně podobné tomu, co do nedávna nabízeli k VARI systému, než se přešlo na nové verze Global.


Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 235.234 (?), 30.10.2013 13:52, zobrazeno: 5133x
V nabidce jsou asi 3 provedeni - lucni a vyklapeci. Vyklapeci jsou obycejne a special - posledni udajne robustnejsi pro orbu, atp. Jeden obchodnik a servisak mi radil, ze ty special se mu nelibi, ze maji velke vule a kdesi cosi. Chci se zeptat, jestli nekdo ma porovnani - pracoval pri orbe s obema provedenima vyklapecich kleci a jak se prakticky lisi, rep. jak je hodnoti. Diky.
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.186 (?), 30.10.2013 19:14

Ono to asi bude tím, že ty co se mu nelíbí jsou natolik dražší, aby je držel skladem a pokud ty levnější skladem mít bude, tak se Vám je bude pokoušet prodat. Pokud vím, tak ty speciál mají řidítka ze silnostěnné hliníkové trubky a ty obyčejné slabostěnnou ocelovou. Pak jsou ještě napodobeniny obyčejných z různých zámečnických dílen, ale ty mají většinou jinak postavenou geometrii a tím pádem horší ergonometrii při požadavku na ostré zatáčky (bez diferenciálu docela záhul).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 9.2 (?), 2.11.2013 16:08

Ty luční jsou prakticky vhodné pro sečení. Měl jsem půjčenou sekačku VIVA s vyklápěcími klečemi - je to kovařina, jednoduše seřiditelné a vše vypadá poměrně bytelně.

Mimochodem ty speciálové kleče pocházejí od Šupy ze Slovenska a podle mě jsou hodně podobné tomu, co do nedávna nabízeli k VARI systému, než se přešlo na nové verze Global.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
brousek - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (71) - 175.210 (?), 3.11.2013 20:00

Jak to myslíte - jinak postavenou geometrii a tím pádem horší ergoinomii při požadavku na ostré zatáčky (bez diferenciálu docela záhul). U tohoto systému je „záhul“ větší, čím víc je naloženo a co je jako ta ergonometrie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika