Příspěvky uživatele - 9.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Doporučte sekačku na cca 300m2, 16.12.2011
Několik rad: Honda Izy HRG - předražené sekačky bez výbavy (nemají ani mulčování) Dolmar a Stiga - beru jako dobrou volbu, solidní cena a kvalitou na úrovni Ibea - mám doma a mohu vřele doporučit
Pasivní plečka Vari, 24.11.2011
Já používám rotační (RPT2) od letoška a musím říct, že s výsledkem práce tohoto zařízení jsem více než spokojen. Bez problémů zkypří i silně zaplevelené mísy okolo stromů, na jaře s ní zapracovávám hnojivo na záhonech a občas kypřím mísy kolem stromů... celý příspěvek >
Benzín s olejem do 4-taktu?, 21.11.2011
Letos jsem zkoušel starší směs do pily s olejem Husqvarna LS... motor Honda GCV 135 a bez jediného problému.
Sekacky Mountfield nebo jine, lepsi?, 20.11.2011
Toro jsou sekačky stavěné na americké trávníky. Stejně tak jako výrobky rodiny Husqvarna. Sekačka dělaná na naše šťavnaté trávníky má hluboký korpus a možnost pracovat s nožem s křídly.
Dolmar 5105, 17.11.2011
Věřím, že vám bude dobře sloužit jako naše PS 500...jsou to dobré pily.
Dolmar MS-335.4U alebo MS-330U, 16.11.2011
Za sebe mohu vřele doporučit MS 335.4U. Je to neskutečný stroj!!! Měl jsem jej půjčený v rámci testování a byl jsem velmi příjemně překvapen nejen kvalitou zpracování, ale i použitým motorem. Motor je čistokrevný japonec Robin EH 035 s rozvodem OHV a... celý příspěvek >
Zahradní traktor, 31.10.2011
Dolmar, stejně tak jako Honda, Stiga, Castelgarden, Solo a další jsou vyráběny v GGP a jsou to velmi solidní traktory. Nicméně je pravda, že i základní Starjet 102/17,5 je bytelnější, má litinovou nápravu a sekací plošinu s litinovými domky. YardMan... celý příspěvek >
Tera - výměna motoru za 4-takt, 28.10.2011
Tyto slova mohu víceméně potvrdit - řada uživatelů kašle na údržbu, na zimu nevypouští benzín z karburátoru a kupuje nejlevnější benzin s nízkou kvalitou. Na VARI bych se těch motorů nebál, mám s nimi jen pozitivní zkušenosti. Na veškeré práce... celý příspěvek >
Kultivator, 11.10.2011
No, tak já z vlastní zkušenosti doporučuju Vari - i příslušenství mají propracované, a to k oběma převodovkám. Z mého hlediska má tato skládačka velmi solidní kvalitativní standarty. Sice je Varča, jak já říkám, drazší, za to ale při správné péči... celý příspěvek >
Trakturek Stiga vs. Starjet vs. Snapper, 21.9.2011
No tak jak vidím, tak jste vybíral velmi dobře. Stiga je vyráběna v GGP a oblíbena pro svoji spolehlivost a dostupnost náhradních dílů (dají se použít díly z Castelgardenu, Dolmaru a podobně, je to vyráběno v jedné fabrice). Starjet a Snapper jsou... celý příspěvek >
Vari nechce startovat, 1.9.2011
Zřejmě se jedná o zaseklý jehlový ventil - díky tomu se karburace přeplavuje a motor se díky tomu uchlastává.
Mulčovač Vari F530 výměna motoru Honda GCV 160 za 190, 29.8.2011
Pokud má motor najeto jen 7 motohodin, s jeho výměnou bych tedy rozhodně počkal!!! On totiž nemusí být ještě zajetý, což se projeví na výkonu - většinou ke zvýšení dojde až po cca 20 mth, kdy si díly v motoru začnou sedat, tím klesne spotřeba a motor... celý příspěvek >
Mulčovač Vari F530 výměna motoru Honda GCV 160 za 190, 29.8.2011
Jezdil jsem jak s F530, tak i s většími F600 a F700. Ten rozdíl ve výkonu mezi F530 (GCV 160) a F600 (GCV 190) je poměrně dost znatelný. Nicméně F530 považuji za velmi vydařený stroj.
Mulčovač Vari F530 výměna motoru Honda GCV 160 za 190, 28.8.2011
Dá se koupit samostatný motor - například si jej objednejte u BG technik v Praze.Vari teď využívá GSV 190 i jako pohonnou jednotku ke stavebnici.
Nejlepší sekačka na trhu, 28.8.2011
Samozřejmě, že na takový pozemek, kde je hodně objíždění a dosekávání, tak HRX 476.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika