Příspěvky uživatele - 235.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušeň písečná, 5.2.2016
Dobrý den, vlastním pouze jeden stromek Nutiika, na hrušňovém semenáči v Plzni, již šest let. Teprve vloni dal větší úrodu, dříve to bylo tak do pěti kusů, které však narostly pěkně velké. Chuť je sladká s výraznou rumovou příchutí. Velmi šťavnatá,... celý příspěvek >
Thuje - přesazené 1,5 měsíc - reznutí, 29.5.2013 Obsahuje fotku
Děkuji za radu pane Josefe. Nejspíš se bude skutečně jednat o přemokření, našla jsem článek, kde se tomuto tématu věnují a obrazky přemokřených tůjí se podobají těm našim. Ještě zkusím nějakou tůjku vyndat a podívat se na kořeny. Z pohledu... celý příspěvek >
Thuje - přesazené 1,5 měsíc - reznutí, 28.5.2013 Obsahuje fotku
Prosím o radu, protože je zde mnoho odborníků, tak doufám, že mi někdo poradí. V polovině dubna jsme zasadili 95 ks thují smaragd, zem je jílovitá (u sousedů tůje rostou a jsou krásné), víme, že není pro tůje moc vhodná, ale bydlíme u dálnice proto... celý příspěvek >
Pěstování rajčat 2013, 20.3.2013
Tak to se musím rajčat Black Trufle zastat, já mám poznamenáno, jakože nejlepší tmavé rajče, sladké, moučnatosti jsem si nevšimla.  Je fakt, že množství plodů je menší.Purple Russian Plum také dobré Brand Black a Bl. Krim už nemusím. Cherokee... celý příspěvek >
Pěstování rajčat 2013, 27.2.2013
Zdravím pěstitele a připojuji své zkušenosti. Z tmavých rajčat, zkoušela jsem Black Krim, Brandywine Black, Carbon, Black Trufle, chuťově mě zaujalo poslední jm., považuji jej dokonce za chuťově nejlepší a nejsladší rajče, které jsem kdy vypěstovala.... celý příspěvek >
Radlice na sníh k mf 70, 10.8.2010
Já to znám táké s tím segmentem. Ale určitě by také šlo(když máš tu možnost) udělat pomocí dvou pásovin e jeden čep mezi ně. Uděláš si 3-4 stabilní polohy které budeš zajištovat čepem. Však ty si poradíš. foto také nemám.
Radlice na sníh k mf 70, 4.8.2010
Prosím vás můžete mi někdo vysvetlit, jak mám udělat uložení pro radlici. Jestli má být na pevno nebo by měla mít více poloh,...??? Pár fotek jsem už viděl, ale nejsem z toho moudrý. Plech (3mm), už mám vyválcovaný a než se do něčeho pustím, tak se... celý příspěvek >
MF 70 a příslušenství, 3.7.2010
díky moc, už jsem sní sekal 2x. Každá seč byla jiného charakteru. Jednou jsem vysíkal hráze u rybníků(vysoká trava a kopřivy)- to šlo párádně. Ale sečení za chalupou nízké trávy už bylo horší. Lišta se zanášela a co cca 5m jsem musel zastavit a... celý příspěvek >
MF 70 a příslušenství, 13.6.2010
Dobrý den, před dvěma týdny jsem si přivezl mf-ku od své babičky, která se válela cca 10 let ve stodole. V nádrži bylo cosi něco mezi benzínem a rozředeným bahnem. Jinak ze vnitř porezla a filtr na kohoutu se rozpadl. To jsem vyčistil štěrkem a... celý příspěvek >
Otírání rybek o kameny, 5.5.2010
Dobrý den, mám pocit, že se mi začínají v jezírku malí koi (5 cm) otírat o kameny a rostliny. Plavou okolo a najednou se otřou a jakoby vrtulkou odplavou pryč. Mám filtraci s UV lampou, jezírko cca 2500 l.Díky za radu a pokud se jedná o nějaké... celý příspěvek >
Tváření koruny po výsadbě, 25.10.2009
Zasadil jsem nové třešně a potřebuji poradit. Zastřihnout výhony teď na podzim hned po výsadbě nebo počkat s tvářením koruny na jaro, kdy se třešeň obvykle stříhá? Moc děkuji za rady
Kravský hnůj - kam s ním?, 14.10.2009
Děkuji, Laco, Opava
Jakou odrůdu nektarinek?, 12.10.2009
Souhlasím. Na podzim je největší výběr odrůd v obchodech a školkách, protože se ve velkém ve školkách vyorávají a prodávají do obchodů. Na jaře jsou to již jen paběrky. A proto se zde nejlépe uplatní pravidlo - okamžitě po nákupu řádně tak jak se má... celý příspěvek >
Jak vylovit karasy, 24.9.2009
co takhle nasadit do jezírku jednu roční štičku, která vyžere potěr, až povyroste, tak jednoduše odchytit na twistera nebo třpytku
Filtrace, čerpadlo atd, 21.9.2009
Děkuji, ano, u Tripondu jsou trubky 110mm, ael beru v úvahu, že ve filtraci jsou přepážky, vody prochází přes komory s různým filtr. materiálem, tak ten průtok do poslední komory s čerpadlem bude o dost menší. Asi půjdu do toho 10000l/hod, protože od... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika