MF 70 a příslušenství



host - 235.12 (?)
3.7.2010 20:13

díky moc, už jsem sní sekal 2x. Každá seč byla jiného charakteru. Jednou jsem vysíkal hráze u rybníků(vysoká trava a kopřivy)- to šlo párádně. Ale sečení za chalupou nízké trávy už bylo horší. Lišta se zanášela a co cca 5m jsem musel zastavit a čistit.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 235.12 (?), 13.6.2010 16:40, zobrazeno: 21198x

Dobrý den, před dvěma týdny jsem si přivezl mf-ku od své babičky, která se válela cca 10 let ve stodole. V nádrži bylo cosi něco mezi benzínem a rozředeným bahnem. Jinak ze vnitř porezla a filtr na kohoutu se rozpadl. To jsem vyčistil štěrkem a docela se povedlo, jen pro jistotu k novému kohoutu dokoupím ještě jeden filr který umístím za něj na hadičku. Dále jsem musel vyčistit palec a novou svíčku abych ji vůbec rozběhl. Ten palec raději koupím nový, at do toho nemusím zase za chvilku lézt. A ted otázka na vás ostatní...

Co bych měl ještě kontrolovat případně vyměnit po tak dlouhé odstávce? Aby mě to po pár hodinách chodu stejně nečekalo.

a Ještě vás chci poprosit jestli nemáte fotky vašeho příslušenství. Mám velmi dobrou možnost si svépomocí vyrobyt některé komponenty sám(vozík, sněhová radlice,...) byl bych vám moc vděčný. On použitý a odskoušený stroj je lepší opsat než vyvíjet něco nového. Díky moc Michal

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 184.201 (?), 15.6.2010 8:33

žačka mf70 je na svoji dobu masivní, ale zbytecně težky stroj.mam ho vic jak20let a je to nezmar na kosení vyschle ne přiliš vysoké trávy, jinak potrebujes pomocnika na odhrabování.podloz, pokud je mokra, tak je prolezla krtkama a to, aby jsi co kousek stal a cistil zuby.v suchych pudach je tozabava s tim kosit.listy jsou 120cm a 140cm.doporucuji pouze na seceni, vsechno ostatni je k nicemu, orna kola a pod.skypiotos@seznam.cz.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 15.6.2010 9:12

MF 70 je slušné sekání, ale osvěčila se mi řídká lišta 140 cm (co prst to zub kosy),pak i na vysokou trávu a krtiny pomocníka netřeba.Moje zkušenost plyne z 20ti letého provozu stroje, při sklizni zhruba 6až 10 ha ročně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 235.12 (?), 3.7.2010 20:13

díky moc, už jsem sní sekal 2x. Každá seč byla jiného charakteru. Jednou jsem vysíkal hráze u rybníků(vysoká trava a kopřivy)- to šlo párádně. Ale sečení za chalupou nízké trávy už bylo horší. Lišta se zanášela a co cca 5m jsem musel zastavit a čistit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Fira66 - (3) - 2.50 (?), 5.7.2010 12:12

K MF se dá dokoupit i buben.Dá se s tím sekat velmi dobře tam kde je to relativně rovné.Má to ale jednu nevýhodu.Když potřebuješ víc plynu aby ti buben sekal vysokou trávu a poseká i metrovou tak za tím člověk běží.Nelze sladit rychlost s potřebou otáček.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 1.211 (?), 1.3.2011 12:21

Zdravím vyhrabal jsem MF70 ze stodoly a pokouším se jí rozhýbat poradil by mi někdo jak je zapojená elektrika

Děkuji Zdeněk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika