Příspěvky uživatele - 235.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Dolmar MS 4010, 24.6.2009
Děkuji všem za Vaše zkušenosti. Takže jediný nedostatek je v páčce pojistky plynu - nutno používat rukavice. Jak je to se spolehlivostí a počtem poruch?
Nemocná vajgelie?, 23.6.2009
Dobrý den, vajgelie jsem sázela letos na jaře, chytily se, ale mám trošku jiný problém-nekvetou (vykvetla jen jedna, a to krátce, další květy se neobjevily). Můžete mi někdo poradit? Moc děkuji
Umytie pracovného priestoru kosačky, 18.6.2009
Pokud jsem viděl instruktážní videa ke starým SV motorům sekaček (jaký mám i já), bylo povoleno jí jen naklopit dozadu na rukojeť, nic víc
Olej Lespol, 14.6.2009
Zdarec, tak sem si chtěl koupit olej na řetěž MP a prodejce mě nabídl tenhle olej, s přesvědčováním že je to určitě olej minerální, tak nevim kdo je tady vůl... jelikož při pročítání sem zjistil že je sice vlastnostmi jako min.olej, ale rostlinného... celý příspěvek >
Rostlinky do schránky - prosím o reference, 28.5.2009
Mně osobně připadají předražené - oproti jiným- a to i po akčních slevách.
Kustovnice čínská, 13.5.2009
Moje kustovnice od Starkla má také širší listy než na fotce v katalogu. Ačkoliv vypadala v zásilce bídně, roste bez problémů, a to i v 500m výšce u Liberce. Mám ji už od loňska, na květ zatím nevypadá. Jen doufám, že se jedná opravdu o... celý příspěvek >
Stihl 181 C, 3.5.2009
Máte pravdu, jsem spokojen, nedalo mě to a po záběhu pily jsem si objednal 10m3 bukových klád a pila jede k naprosté spokojenosti, po každé vyjeté nádrži přebrousím řetěz, nechám ji vychladnout, po práci vyšistím a no problem. Nenáročným uživatelům... celý příspěvek >
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 29.4.2009
Já jsem toto vlákno týkající se Marunaky před dvěma lety založil, dnes ji už nemám, vrátili mi peníze a koupil jsem si Solo. Přístup Garlandu byl různý. Nejhorší na tom bylo to, že Marunaku TH-48DX PRO osadili nevhodnými hlavami a od května 2007 jim... celý příspěvek >
dřevní popel jako hnojivo pro trávník, 2.4.2009
slyšel jsem, že dřevní popel je výborné hnojivo pro trávník, můžete mi to někdo potvrdit nebo vyvrátit, děkuji
Stihl 181 C, 30.3.2009
Tak uvidíme, ještě se s ní chystám shodit na zahradě třešni a borovičku, ale jak jste psal pro nás nenáročné to stačí. Ještě se zeptám na dvě věci jako docela laik: - je nutné při startu zabrdit řetěz jak píšou v manuálu - když na zimu vyleju PHM z... celý příspěvek >
Výměna pístního kroužku - Oleo-mac, 30.3.2009
Je pozoruhodné jak ty stroje od Bédy trávníčka vydrží. určitšě je to po 7 leté záruce a pravidelných servisních prohlídkách (každý rok min.500 kč) to se pak vyplatí. Kdo na to má ať kupuje, kdo na to nemá ať si koupí Husqvarnu nebo Stihl. Peníze a... celý příspěvek >
Stihl 181 C, 29.3.2009
Můžetemě prosím vysvětlit co je to ta carving lišta, popřípadě nějaké foto? na netu sem nic nenašel. děkuji
Stihl 181 C, 28.3.2009
Běžné řezání u mě není klaďák dřeva, ale tak 1x za 2 roky si nařezat dřevo do kotle na topení do průměru 30cm, dnes sem to zkoušel na 10ks starých vrb ze šíleně vysokými větvemi o průměru okolo 20cm a zatím první dojmy suprový, samo že od toho nejdou... celý příspěvek >
Stihl 181 C, 27.3.2009
Zdravim, má někdo zkušenost s touto Hobby pilou? Koupil jsem si ji ale nikde na netu sem o ní moc nenašel, samo že prodavač řekl že na běžné řezání stačí, ale přece jen bych chtěl znát názor z praxe... jirka
Zahradnictví Masopust - zkušenosti, 26.3.2009
Nemáte někdo zkušenost - internetové zahradnictví p.Masopust - nevím od kdy existuje a Jak je spolehlivý.Děkuji.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika