Příspěvky uživatele - 235.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
zásilková zahradnictví, 23.3.2009
A co stromkya kere - p.Masopust? Nemáte zkušenost - že má vše tak levné?
kdouloň a moruše, 23.3.2009
Jak je odolná/choulostivá kdouloň a moruše? Vydrží v Krkonoších - máte někdo zkušenosti -děkuji.Sofi.
Bavorské klobásy, 22.3.2009
Dobrý den všem příznivcům dobrého jídla. Setkal jste se někdo při svých cestách po Německu s grilovanou Bavorskou klobásou? Jedná se o mleté maso, nacpané do zásadně přírodních střívek která jsou zašpejlována jako nám dobře známé jitrnice a poté... celý příspěvek >
Vyvazování převislých stromů, 17.3.2009
Mohl by mi někdo poradit jak se přesně postupuje při vyvazování převislého buku (habru)? Buk mám asi 40cm malý naroubovaný a zajímá mě, jestli musím kmínek nutit růst rovně(větve směřují dolů) nebo ještě sám poroste do výšky. Bojím se, že ho zlámu(už... celý příspěvek >
Chilli papričky - pěstování v květníku, 12.3.2009
Ahojte, prosím Vás mohl by mi někdo poradit. Již asi tři roky pěstuji papričky také na okeních parapetech a vloni se mi prvně stalo že spousty z nich nevykvetlo nebo z nějakého důvodu se nepodařilo udělat plody. Zajímalo by mě zda je u těchto chilli... celý příspěvek >
Listnaté stromy, 19.2.2009
Promiňte, špatně jsem se vyjádřil.Zkrátka dráha vozidla je z neznámých důvodů poněkud přímočará.A propo, víte,že už začíná proudit míza? AB
Vysvětlí mi někdo rozdíl v křovinořezech Solo?, 19.2.2009
To, že firma SOLO jako příslušenství kotouč má, to já vím. Mě ale zajímá, proč kotouč nelze použít u řada křovinořezů SOLO SB. Zda jak uvádí kolega je to proto, že na to není dimenzován úhlový převod, nebo je to něco... celý příspěvek >
Rotační sekačka Husqvarna R 152, 12.2.2009
Uvažuji o koupi sekačky a v cenové relaci 15-18 tis Kč se mi líbí H R152. Vče by bylo v pořádku, parametry jsou dostačující, ale narazil jsem na diskuzi k výhozu trávy "rourou" do koše.Někdo píše, že je to bezproblémové a někdo zase píše,... celý příspěvek >
Kultivator MS 07 IN, 9.2.2009
Podívejte se na předchozí diskusi ke kultivátoru MS 06 na této adrese. S pozdravem M.P.
Jaká je husqvarna 372 xp, 7.2.2009
Nikdo neznáme všechno a kdo trvdí, že jo tak nezná vůbec nic. Já jsem jen rád, že jsou u nás odborníci, kteří umí poradit a nevnucují nikomu jen tu jednu značku a jen ten jeden názor a řeknou specifika každé pily a pak ať si každý vybere!!! Lukáš
Jaká je husqvarna 372 xp, 7.2.2009
Moc díky... nevím, kdo by mi dokázal tolik říct... hodně mi to pomohlo při výběru pily a obohatilo mé znalosti..Takže ještě jednou díky. Chci se ještě zeptat... moc mechaniků co dělají pily nemají zdaleka takové znalosti. Je to tvůj koníček, že o... celý příspěvek >
malotraktor?, 29.1.2009
Já vlastním TJ 6,5, to je další typ tohoto stroje, vyráběný v roce 1968, jde o pracanta, mám k němu obyč. valník, dále brány, pluh atd. Letos to chci vše prubnout. lubos.hampl@email.cz
Prořezávání borovic, 16.1.2009
To je hezké, ale situace je taková, že strom byl původně malý a teď je obrovský. Stíní jen a pouze nám, tak jsou naše domy situované. Chtěla bych odstranit asi jen 2-3 větve, aby se prosvětlilo. Kromě toho má soused o něco výše další vzrostlé olše... celý příspěvek >
Je třeba odstranit plody přísavníku?, 15.1.2009
Je to od věci - ale koho to citujete, Josefe - který klasik? (tipuji J.Suchého, Horníčka)Díky a hezký den. S. A samozřejmě že sypu - za okno -doma i v práci.
Prořezávání borovic, 14.1.2009
Děkuji Josefe za odpověď i rady - škoda, že nejste můj soused. Ten "z principu" nic řezat nebude, už jsem se ho na to ptala. A nikomu z rodiny se do toho nechce, když je to jeho strom. Já mám stromy ráda, ale tenhle je moc velký, moc blízko... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika