MF 70 a příslušenství



host - 235.12 (?) 
13.6.2010 16:40, zobrazeno: 21199x

Dobrý den, před dvěma týdny jsem si přivezl mf-ku od své babičky, která se válela cca 10 let ve stodole. V nádrži bylo cosi něco mezi benzínem a rozředeným bahnem. Jinak ze vnitř porezla a filtr na kohoutu se rozpadl. To jsem vyčistil štěrkem a docela se povedlo, jen pro jistotu k novému kohoutu dokoupím ještě jeden filr který umístím za něj na hadičku. Dále jsem musel vyčistit palec a novou svíčku abych ji vůbec rozběhl. Ten palec raději koupím nový, at do toho nemusím zase za chvilku lézt. A ted otázka na vás ostatní...

Co bych měl ještě kontrolovat případně vyměnit po tak dlouhé odstávce? Aby mě to po pár hodinách chodu stejně nečekalo.

a Ještě vás chci poprosit jestli nemáte fotky vašeho příslušenství. Mám velmi dobrou možnost si svépomocí vyrobyt některé komponenty sám(vozík, sněhová radlice,...) byl bych vám moc vděčný. On použitý a odskoušený stroj je lepší opsat než vyvíjet něco nového. Díky moc Michal

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 184.201 (?), 15.6.2010 8:33

žačka mf70 je na svoji dobu masivní, ale zbytecně težky stroj.mam ho vic jak20let a je to nezmar na kosení vyschle ne přiliš vysoké trávy, jinak potrebujes pomocnika na odhrabování.podloz, pokud je mokra, tak je prolezla krtkama a to, aby jsi co kousek stal a cistil zuby.v suchych pudach je tozabava s tim kosit.listy jsou 120cm a 140cm.doporucuji pouze na seceni, vsechno ostatni je k nicemu, orna kola a pod.skypiotos@seznam.cz.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 15.6.2010 9:12

MF 70 je slušné sekání, ale osvěčila se mi řídká lišta 140 cm (co prst to zub kosy),pak i na vysokou trávu a krtiny pomocníka netřeba.Moje zkušenost plyne z 20ti letého provozu stroje, při sklizni zhruba 6až 10 ha ročně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 235.12 (?), 3.7.2010 20:13

díky moc, už jsem sní sekal 2x. Každá seč byla jiného charakteru. Jednou jsem vysíkal hráze u rybníků(vysoká trava a kopřivy)- to šlo párádně. Ale sečení za chalupou nízké trávy už bylo horší. Lišta se zanášela a co cca 5m jsem musel zastavit a čistit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Fira66 - (3) - 2.50 (?), 5.7.2010 12:12

K MF se dá dokoupit i buben.Dá se s tím sekat velmi dobře tam kde je to relativně rovné.Má to ale jednu nevýhodu.Když potřebuješ víc plynu aby ti buben sekal vysokou trávu a poseká i metrovou tak za tím člověk běží.Nelze sladit rychlost s potřebou otáček.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 1.211 (?), 1.3.2011 12:21

Zdravím vyhrabal jsem MF70 ze stodoly a pokouším se jí rozhýbat poradil by mi někdo jak je zapojená elektrika

Děkuji Zdeněk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika