Příspěvky uživatele - 235.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se vám líbí mé broskvičky?, 18.8.2008
Dobré ráno, mockrát děkuji za tip, jsem v odrůdách broskví naprostý laik, takže i tahle rada se moc hodí. Hezký den všem, Terka
Jak se zbavit mechu, 16.8.2008
Jak jsem již uvedl, tak je mech zastoupen pod ovocnými stromy, kde se často nechodí. Je tam uděláno podzemní zavlažování z okapového svodu, rozvedeno pod stromy. Chalupu mám krátce, ale dost mne překvapilo toto. Sousedé si stěžovali, že letos žádné... celý příspěvek >
Sekačky Stiga, 16.8.2008
Mé první dojmy se strojem Stiga 53S Turbo. 1. a 2. sečení naprostá spokojenost. Teď se mi nechce zaplnit koš. Jen tak na 40%. Prvně jsem myslel, že je to vlhčí trávou, která ucpe výhoz a taky se pak dost lepí na kolečka. Sekal jsem vždy na Fast -... celý příspěvek >
jezírko a legislativa, 15.8.2008
Dle stavebního zákona číslo 186/2006, může být jezírko považováno za terénní úpravu, která podléhá "jen" ohlášení, nikoli stavebnímu povolení, ale nesmí přesáhnout plochu 300 m2 a hloubku 1,5m! Ovšem i k ohlášení požaduje stavební úřad... celý příspěvek >
Zahradní jezírko, 15.8.2008
Radil jsem se s s chovatelem pstruhů a sivenů na sádkách v Chotěboři a ochotně mě po e-mailu ujistlili, že můžu pstruhy chovat i v jezírku, stálý přítok by byl samozřejmě lepší, mohl bych mít potom víc jak 12 pstruhů na kubík vody, ale to vyřeším až... celý příspěvek >
Jak se vám líbí mé broskvičky?, 15.8.2008
Dobré ráno všem, díky za pochvalu, úroda byla výborná, ale i tak jí mohlo být víc. Psiska naštěstí broskve neradi, spíš radši jablka. Ale ze všeho nejradši mají suché rohlíky nebo chleba - takže tuhle úrodu nechávají nám. Můžete mi prosím tedy... celý příspěvek >
Kniha o fikusech, 14.8.2008
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda vyšla nějaká kniha o pěstování fikusů, hledala jsem v knihkupectvích i na internetu a nic jsem zatím nenašla. Předem díky... Lenka
Zahradní jezírko, 13.8.2008
Jde o to, že hloubka jezírka 1,2 metru a částečné zastínění chrání vodu před přehříváním a velké množství vodních rostlin v kontajnerech prokysličí a čistí vodu velmi dobře, v červenci dva týdny voda téměř nepřitékala a v jezírku... celý příspěvek >
Zahradní jezírko, 11.8.2008
mám 12 pstruhů na 1 m3 vody.
Průchodky do sudu, 1.8.2008
Super jezírko a hlavně super diskuse na čekém netu! Také jsem dlouho řešil otázku filtrace, pro malé jezírko (asi 3000l)  - 10KOI-  45cm, a nakonec jsem použil kaskádu ze tří na sobě postavených beden na maso (každá má 60l), této kaskádě... celý příspěvek >
avokádo, 27.7.2008
Objevila jsem tohle diskusní fórum a doufám, že tady najdu pomoc. Už asi rok si doma pěstuju avokádo, které se chytlo z pecky. Krásně prospívá, velmi rychle roste, téměř mě před očima. Ale žene se jen nahoru, vůbec se nevětví. A já nevím, kam až ho... celý příspěvek >
Briggs, 19.7.2008
Za pouhých 400,-- Kč je to obyčejný snímač vybrací, který po uplynutí určité doby aktivuje příslušné zobrazení ikony na displeji. Fungovat to asi funguje, ale já bych pouze na tuto indikaci nespoléhal a stav sekačky a motoru bych přesto kontroloval.
Vzdálenost kompostu od studny, 18.7.2008
prosim vás už se tu hádáte dost dlouho hlavně se dohodněte jeli ten kompost ve svahu nad studnou potom je to málo 8m jeli pod studnou je to ažaž. Ten kdo se ptá na tu vzdálenost kompostu od studny má velký zájem o to aby svuj zdroj vody neznečistil... celý příspěvek >
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 15.7.2008
Fólii 0,6 mm do hloubky 1,2 metru doporučuje i výrobce fólii Fatra N.!
do čeho sázet rostliny do jezírek, 15.7.2008
Já mám nasázené rostliny v plastových bedýnkách od zeleniny - v těch menších, rákos je tak udržitelný před rozrůstáním, rostliny jsou v nich zasypané kačírkem, uvnitř jsou v jutovině s pískem. Stojí 5 kč kus v prodejně se zeleninou jako... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika