Příspěvky uživatele - 106.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila k baraku, 20.4.2015
Podotýkám měl jsem Stihl ms-181,a popravdě jsem byl zklamán, kvalita komponentů otřesná, neustále potíže s mazáním, radši jsem ji prodal a co jsem koukal tak HQ 435 není vůbec špatná, byla dokonce vítěz D-testu.A ten Dolmar nevypadá vůbec zle ale... celý příspěvek >
Nákup nové benzínové pily, 12.3.2015
Stihl nebo Husqvarnu nic jinýho neber.
Pila do probirky a na tezbu, 8.1.2015
Já si to taky myslím ale rozdíl mezi ms261vs550xp je skoro 3 tisíce takže cena dost rozdílná vaha/výkon je skoro stejná ale zase ta nepodařená spojka ven Ale 550 je na tom svižností a vysokýma točkama podstatne lépe než ms 261. Velký stromy... celý příspěvek >
Pila do probirky a na tezbu, 5.1.2015
V lese nedělám na první uvázek takže nepojede deně budu spíše na odvětvování nacož je stavěná.Na kácení mám ms-461 kterou budu porcovat a 261 holit větve a stromy do 1.5 kubíku max.Jen smrkové, na tvrdý mám velkou pilu.A má cenu kupovat ji se... celý příspěvek >
Jak a čím nejlépe svázat živý plot na zimu?, 6.10.2014
Já taky :-) Vícekrát jsem o tom svazování již četla, ale popravdě si nejsem jistá, jestli tím byl myšlený i živý plot nebo jenom solitery. No a teď máme zánovní plot :-) - sázeli jsme již vzrotlé kousky, tak si ráda nechám poradit od zkušenějších.
Jak a čím nejlépe svázat živý plot na zimu?, 6.10.2014
Ještě doplním, že plot je vysoký asi 2 metry.
Jak a čím nejlépe svázat živý plot na zimu?, 6.10.2014
Poradíte, jak a čím nejlépe svázat živý plot (jalovce, cypřišky) na zimu? Díky.
Thuja Fastigiata - zkušenosti, 1.10.2014
A můžu se zeptat, za jak dlouho se spojí do plotu? My jsme je sázeli dost velké, po 50 cm od sebe, a neprůhledný plot tvoří stále jen dole. Nahoře jsou mezi nima vzhledem k jejich kuželovitému tvaru stále mezery :-(
Pila do 15 000,- Kč, 22.5.2014
Z vlastní zkušenosti mohu doporučit Stihl, do 15 000.-Kč se Vám krásně vejde typ MS 271 ted stojí 13 890,-Kč takže Vám zbide ještě na ochrané kalhoty.
Zahradní traktor na udržovaný trávník, 9.5.2014
Dobrý den, tak moje zkušenosti jsou prozatím krátké cca 5motohodin sečení, ale když to shrnu tak s kvalitativním provedením traktůrku jsem spokojen. Ovládání je podle mne velmi dobré. Zajedu všude tam kde potřebuji a manévrovatelnost skvělá. Jedná se... celý příspěvek >
Zahradní traktor na udržovaný trávník, 27.2.2014
díky moc za reakci. To u vyšší trávou 15-20 cm max jsem měl na mysli sekání prostor za plotem které mám jako veřejné prostranství ale trávník je tam už méně častěji udržován. Kloubový rider by se mi líbil určitě už z hlediska... celý příspěvek >
Kulovitě rostoucí thuje, 28.6.2012
Poradí mi prosím někdo, kdo má zkušenosti s kulovitě rostoucími thujemi. Měl jsem krásně rostoucí, asi 15ti letou, kulovitou thuji o průměru koule asi 140 cm, se zelenými větvemi až k zemi. Minulý týden mi jí kdosi od spodu totálně ostříhal, takže z... celý příspěvek >
Zprovoznění ruční pumpy Sigma Standart T, 19.4.2012
Já se teda musím přidat s dotazem. Vyměnil jsem manžetu na pístu pro prac. válec 65. A teď mám pocit, že ten píst do toho válce nenarvu :) Manžetu jsem instaloval tím ohnutím vzhůru (tzn. k šroubení táhla). Tzn., že při vložení do válce jí musím... celý příspěvek >
Sejmutí etiket z lahví, 2.1.2012 Obsahuje fotku
Připojuji se k této tématice svoji troškou do mlejna. Také si tisknu svoje etikety a to na laserové tiskárně, na normální papír. Jako lepidlo se mi osvědčilo lepidlo na papír, které je ve válečku, z kterého se šroubem vytlačuje (obdoba některých... celý příspěvek >
Jablečný kvas, 8.11.2011
Dobrý den, rád bych trochu přispěl k této tématice. Loni, jelikož nebyly švestky, jsem poprvé nakládal jablka, Přestože měly výbornou cukernatost, neměly vůbec žádnou šťávu i po vykvašení to byla hustá kaše. Jablkovice z toho byla výborná, pouze při... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika