Příspěvky uživatele - 106.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slivovice - kvas, 26.9.2011
Dobrý den pane Šlosare, chtěl bych vás požádat o názor. Před týdnem jsem založil švestkový kvas. Špatně jsem ale odhadl množství v sudu, tak že ten mi dvakrát přetekl(šťáva). Dvakrát jsem tedy odebíral a vše je nyní O.K. Po 5 dnech se mi ale na... celý příspěvek >
Palírny (oficiální) a jejich kvalita, 26.9.2011
Pán Václav.Václav zákládal tuto diskuzi, abychom si sdělovali své zážitky a zkušenosti s pálenicemi, kde pálíme, kde to stojí za h... a kde jsme byli spokojení a můžeme je doporučit dalším, třeba i začínajícím.Nnějak se to tu začíná zvrhávat v souboj... celý příspěvek >
Sazenice habru, 30.8.2011
Dobrý den, od cca půlky září podle počasí se dají sázet i prostokořenné sazenice, kupovali jsme je v zahradnictví Sekvoj, vysoké byly asi 70cm a všechny se ujmuly. Je potřeba je alespoň o 1/3 - 1/2 sestřihnout.
Jilm Sibiřský, 10.6.2011
Dobrý den, množení jilmu sibiřského je velice obtížné, lepší je si koupit mladé zakořenělé sazenice a dopěstovat. Já jsem je koupila v zahradnictví Sekvoj a rostou velice rychle.
Jak zalévat rozmarýnu? nahoru nebo do mističky?, 31.3.2011
Rozmarína je rostlina původem ze středomoří, takže jí sucho moc nevadí.  Protože ale není mrazuvzdorná, musí jít na podzim domů. Přes zimu potřebuje mít zimní klid, tzn teplotu do 10°C a moc nezalévat(1x/14dní). Na jaře, když... celý příspěvek >
Jakpak se asi jmenuje?, 29.3.2011
Naduť madagaskarská - moc dobrá pokojová léčivka
Různé návody na likéry, pálenky, 11.3.2011
Přátelé, se všemi bylinami buďte velice uvážliví. Maximální doporučené množství zrovna u Echinacei je 20kapek pro ženy a 25 kapek pro muže 2x/den. Tohoto množství bych se držel i u ostatních bylin pro stimulaci imunity a... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 23.2.2011
Autor tohoto nápadu je ze Skandinávie (s nikem Riku) a ono mu to ale opravdu funguje, protože na foru o tom přestal psát a svůj nápad nabízí knižně za 25 dolarů.
Habr obecný, 11.2.2011
Dobrý den, habr Vám poroste vpodstatě v jakékoli půdě. Pokud zajistíte pravidelnou závlahu a občas přihnojíte, bude růst velice dobře.
Ulmus pumila - Má někdo zkušenosti či znalosti?, 11.2.2011
Dobrý den, Jilm sibiřský máme již vysázený 3tím rokem a jsme naprosto spokojeni. Žádní škůdci, plísně nebo napadení jsme nezpozorovali. Roste opravdu extrémně, podle přísunu vody a živin se dá regulovat rychlost růstu. Po roce z 20cm sazeniček byl... celý příspěvek >
Tuje Smaragd, 11.2.2011
Nejlépe koupit sazenice v kontejnerech, nebo čerstvě vyorané. Nakoupili jsme kontejnerované v zahradnictví Sekvoj a všechny se chytly.
Chování palíren při destilaci, 24.11.2010
Pánové, když si tak pročítám Vaše příspěvky, je mi z Vás smutno. Připomínáte mi jednoho mého kamaráda, který zastává názor: "Když jdu do hospody, tak vždy s pocitem, že mě chce personál okrást". Když máte takové zkušenosti, divím se, že... celý příspěvek >
Tabulka na správné změření kvasu, 16.11.2010
Trošku odbočím, cca před třemi týdny jsem po prvé zakládal kvas z jablek, po jejich sešrotování se všichni přítomní zahrádkáři pozastavovali nad tím, že se neuvolňoval skoro žádný mošt. Nechal jsem si změřit cukr a byl 11%, což údajně nebylo špatné.... celý příspěvek >
Krovinorez - dvojtakt vs štvortakt, 25.8.2010
Stihl FS-180, 4T, tedy s olejem ve směsi - v provozu od jara, zatím bez problémů, pozemek 1620 metrů - směs roviny a svahu, místy nálety, spodní část podmáčená a plno lopuchů, koňského šťovíku a podobných lahůdek.
Vodárna Hecht 3121 - problém s nasáváním, 26.7.2010
Od hladiny k čerpadlu jsou to zhruba dva metry. Filtr je čistý, zpětný ventil cvičí normálně, sací hadice je opravdu sací, zpevněná spirálou...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika