Příspěvky uživatele - 106.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámý stromeček, 11.9.2007 Obsahuje fotku
Prosím Vás, nepomohl byste mi nekdo s identifikaci stromecku na obrazku?  Zatim vcelku nestrada ale chtel bych vedet jak se o nej starat a hlavne jaka bude jeho finalni velikost :o). Navic chytnul nejakou nemoc na listech, ktera se celkem... celý příspěvek >
Jak se chovat po odkvětu, 28.5.2007
Mám odrůdu chrupku bílou. Mám ji pátým rokem. Při řezu jsem nechal dva dlouhé výhony asi na 10 oček na kterých letos vypučely nové letorosty. Udělal jsem podlom. Letorosty které jsem zanechal mají nasazeny hrozny. Ale teď nevím jak se zachovat. tyto... celý příspěvek >
Co říkáte na sekačku od HQ R53 SV W?, 23.2.2007
Podobný dotaz na tomto foru již byl,pokud si dáte práci jej vyhledat, tak  tam naleznete několik referencí.Jinak ve stručnosti : tuto sekačku již rok mám a /přestože nemám ideálně rovný pozemek/naprostá spokojenost.
Výběr kvalitní sekačky, 21.11.2006
Ještě k tomu rozdílu Partner apod. versus HQ : zjednodušená konstrukce znamená mimo jiné i kuličková ložiska pouze na předních kolech, takže když to potom srovnáte a sečtete/regulace pojezdu, sytič/, zase tak divný ten rozdíl není a určitě se neplatí... celý příspěvek >
thuje v ovocné zahradě, 8.9.2006 Obsahuje fotku
Chci vytvořit na zahradě stěnu z thují. Je pravda ,že není vhodné vysazovat thuje poblíž ovocných stromů? Prý se na ně přenášejí případné nemoci z thují. Dá se předejít hnojením tzv. rezivění thují? Jak daleko od sebe by se měli vysazovat?To asi... celý příspěvek >
mšice na paprikách, 13.7.2006
Já už papriky skoro odepsal, ale zkusil jsem Mospilan a ejhle, mšice pryč! Martin
Krystalon, 12.6.2006
Dobrý den, je pravda, že Krystalonem nelze přehnojit plodovou zeleninu?  Díky  
mšice na paprikách, 5.6.2006
Dnesk ajsem je tam objevil taky! Jak se mléko aplikuje?
Vadnutí okurek Saladin, 19.5.2006
Větrat! Petr
Odstraňování listů rajčat?, 19.5.2006
Já mám Tornádo a Start na balkoně v kbelíkách, ale květy mají jen v horní části, dolní tři patra nic. Tak jsem myslela listy odstranit, ať se rajče nevysiluje. Možno? Kamarádka měla vloni plody po celé rostlině, říkala, že první plody jsou... celý příspěvek >
Odstraňování listů rajčat?, 18.5.2006
Dobrý den, pěstuji rajčata na balkóně a chci se zeptat, zda je možné odstraňovat, případně zkracovat stínící velké listy. Nemyslím zaštipování. Přežije rajče bez listů, jen s květy a plody? Díky Martina
Křovinořez Homelite, 3.5.2006
Mam doma tip, tusim 340 - mohu upresnit, kazdopadne to asi bude zbytecne, protoze spokojenost od 2.roku provozu miziva. Aktualni stav (letos 4.sezona) bude jako ta predchozi, takze co 2-3 tydny na serizeni. Krovinak po serizeni vzdy seka ca.... celý příspěvek >
Problém s pěstováním tisu, 12.4.2006
Dle informací při koupi keře tisu jsem byl informován že je to stale zelený keř,ale v průběhu zimy se zabarvil do rezava. Může mi někdo poradit proč se to stalo,nebo jaký je důvod zrezavění,které přetrvává i nadále. P.S.Jsem začínající... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika