Příspěvky uživatele - 106.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sněhová fréza, 3.2.2010
Nedalo mi to a změřil jsem si rozteče předních a zadních hran bunkeru - na mé HQ 1130 to dělá nějakých 5 mm. Je jasné, že je to přes barvu, takže přesnost veškerá žádná, ale bunker nějaký kónus má. Pro jistotu jsem se ještě kouknul, jestli to nejde... celý příspěvek >
Sněhová fréza Husqvarna, 11.1.2010
Pásák nedoporučuju, pokud nemáte velkou a dlouhou plochu - strašně špatně se s ním manévruje. S pojezdem je to ještě ok, ale pokud potřebujete hýbat s vypnutou frézou, je to raubírna.
Sněhová fréza Husqvarna, 11.1.2010
Tak ještě k HQ1130 a ustřiženému peru řemenice - servis zatím náhradní řemenici nebyl schopný dodat, takže jsem do řemenice vystrouhnul normalizovasnou drážku pro pero 5x5, po chvíli hledání na webu našel dodavatele UNC šroubů 5/16" -3/4 a frézu... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 15.10.2009
No to nevím, to už mi přijde divný. A Vy jste se s tím setkal, nebo je to nějaký experiment. Jsem začátečník, tak že hltám kde jaké informace a zajímavosti. Procházka Jiří
Vitánie snodárná, 1.10.2009
To jsem rád, že se otevřelo téma Vitanie. Mám doma také jednu rostlinu, ale přestože se na internetu píše, že se dá pěstovat i jako pokojová rostlina, začali mně na ní nyní žloutnout a opadávat listy.  Znamená to konec rostliny nebo je to jen... celý příspěvek >
Sekačka do svažitého terénu, 11.9.2009
Potřeboval bych poradit, jakou sekačku mám zakoupit na svažitý pozemek cca 2000m2. Svah pozemku je většinou okolo 15° v extrémech cca 25°. Nevím jestli je nutné pořizovat sekačku s motorem, který má tlakové mazání nebo jestli postačí motor s... celý příspěvek >
Venkovní ibišky, 27.7.2009
Dobrý den, mám 3 venkovní ibišky, fialový a 2x bílý. Fialový krásně kvete a oba bílé velmi špatně - květy se nerozváíjejí a jejich málo.. Co dělat pro lepší květení. Všechny mají stejnou půdu. a stanoviště. Děkuji fred.boehm@centrum.cz F.B.
Kustovnice čínská, 15.6.2009
Přátelé, vy co pěstujete Kustovnici již déle, prosím řekněte za jak dlouho jste sklízeli první plody
Bubnová sekačka Mounfield, 10.6.2009
Vážení kolegové, vlastníci starší (10-15let) bubnové sek.GIRALDA od Mountf. Potřeboval bych zjidtit č. nebo označení klínového řemene na tuto sekačku. V síti servisů spol. Mountfied (včetně centrálního v Praze) jsem se NEdozvěděl korektní údal. Jimi... celý příspěvek >
Pergola, 23.4.2009
Dělám nyní terasu ze zámkové dlažby.Myslíte že je dobré v místech kotvení pergoly, vybetonovat betonové patky pod úrovní dlažby?Mám tím namysli, aby bylo kotvení do čeho zadělat.Myslím že zadělat to pouze do dlažby by bylo asi nespolehlivé, když pod... celý příspěvek >
Špatný úhel broušení řetězu, 4.11.2008
Ahoj, jak jsem již psal delal jsem v lese 15 let s pilou a vadit by to nemelo ale nauč se brousit bez voditka, je to o treninku, ale uvidiš že je to snadné a lepe nabrousiš čus Milan
jak vybrat živý plot, 11.9.2008
Dobrý den pane Náhlý, Doporučuji Vám Habr obecný, buk lesní - červená forma, nebo již zmíněný jilm sibiřský, který je opravdu nezmar, pokud má dostatek závlahy. Hezký den, Dobrkovský, zahradnictví Sekvoj.
jak se zbavit krtka, 9.7.2008
Naše kočka si neužívá, protože jsem ji nechal sterilovat, nemám žaludek na topení koťat a plat na jejich uživení. Jinak má kočka stejný nezájem o noční vášně a krtky jako moje manželka. Já na ně u krtinců číhám s vidlemi, letos vedu... celý příspěvek >
šeřík a kalina - řez, 14.5.2008
dobrý den, obě rostliny opravdu seřízněte na 5-10cm od země, znovu obrazí a rozkošatí se. Je to moje vlastní zkušenost Alena
Neznámý stromeček, 13.9.2007
Jo, jo je to ono). diky moc
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika