Příspěvky uživatele - 106.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vodárna Hecht 3121 - problém s nasáváním, 26.7.2010
V nějakém zatemnění mysli jsem pro zavlažování zahrady pořídil výše uvedenou vodárničku. Krom toho, že byla dodána rozpovolovaná a prakticky bez návodu k použití ji nemohu donutit k tomu, aby si šestimetrovou hadicí nasála vodu (do výše cca dvou... celý příspěvek >
Javor dlaňolistý - prasklý kmínek, 21.7.2010
Děkuji za reakci. Stromek zaléván nebyl protože je zasazen na jílovém podloží ve stínu se silnou vrstvou mulče, kde je stále vlhko. Proto hledám další možné příčiny, které to mohly zavinit. Díky VN
Starjet - výměna řemene pojezdu, 28.5.2010
Dobrý den, poradí někdo jak nejrychleji na výměnu řemene pojezdu u traktůrku Starjet 15,5HP (automat)? Co všechno se musí demontovat, aby se dal řemen nasadit na řemenici u motoru? Řemen tam nejde jednoduše navlíknout, protože mezi rámem a... celý příspěvek >
Olej pro sekačku 4T Honda, 4.5.2010
Tak jsem se informoval u Honda.cz a obratem mi odpověděli, že tento olej 5W30 lze použít.
Sekačka Snapper ERDS 16675, 3.5.2010
Ještě rozmýšlím nad touto SNAPPER ERDS 19700. Má motor B&S 700, který dle ohlasů by měl být super. Poradíte? Honza.
Sekačka Snapper ERDS 16675, 3.5.2010
Budu kupovat sekačku. Mám vybranou tuhle. Máte někdo zkušenosti s touto sekačkou / značkou? Za cenu 9000,- mi připadně skvělý poměr cena/výkon. Děkuji Honza
Sekačka Hecht, 6.4.2010
No tak to mám jiný názor. Na motory hecht je perfektní dostupnost dílů. Navíc třeba klikovka je několikrát lecinější než na B&S. Sekačky neprodávám a vybírám jakou koupit. Honza
Výběr sekačky, zastavení nože, sekání podél plotu, pojezd, 26.3.2010
Ptám se proto, že jsem na základě nahoře umístěné odpovědi začal hledat a našel sekačku s vypínatelným nožem za 15200,-. Tak proč odpovídal, že takové sekačky stojí kolem 30000? Jinak přehled moc velký nemám, proto se ptám. Na značce sekačky mi až... celý příspěvek >
Výběr sekačky, zastavení nože, sekání podél plotu, pojezd, 26.3.2010
A co byste doporučil? Spojku na noži tedy necháme stranou...
Výběr sekačky, zastavení nože, sekání podél plotu, pojezd, 26.3.2010
Tak jsem ji našel i za 15220,- s DPH což je slušná cena... Honza
Výběr sekačky, zastavení nože, sekání podél plotu, pojezd, 26.3.2010
No jen tak namátkou jsem našel Husqvarna R 152svh bbc za 17000,- což je k mým požadovaným 12000 sice daleko, ale 30000 to rozhodně není. Tak nevím jaký máte přehled...
Výběr sekačky, zastavení nože, sekání podél plotu, pojezd, 26.3.2010
Zdravím vybírám sekačku do 12000. Chtěl bych, aby bylo možné zastavit nůž bez odstavení motoru, zapuštěná kolečka, aby bylo možné sekat podél plotu. Dále náhon zadních koleček. Všechna kolečka s ložisky. Dostatečný výkon motoru na záběr sekačky.... celý příspěvek >
Sněhová fréza Husqvarna, 16.2.2010
Za tu dobu, co frézu (HQ 1130) mám jsem elektrostarér použil jen jednou, když mi žena nechala frézu přes noc venku na sněhodešti a zamrzly kuželky na ručním spouštění. Jinak chytá ze šňůry na první zatažení. Myslím, že zatáčení bez rajčáků... celý příspěvek >
Sněhová fréza Husqvarna, 12.2.2010
Od HQ je to nejvýkonnější fréza pro malé pozemky (existují ještě typy pro americký a kanadský trh s širším šnekem a bunkrem). Hodně se mi na ní líí to, že se s ní dá čistit prostor mezi auty nebo vedle auta - výkon stačí na to, že fréza sníh přehodí... celý příspěvek >
Sněhová fréza Husqvarna, 3.2.2010
Udělal jsem to taky tak, šestkou. Nepřekáží, profil je zanedbatelný, navíc je to nad běžnou výškou sněhu a mimo trajektorii šneku. Potvrzuju, že fréza je o dost tišší, přece jen jde o dost velký neztužený kus plechu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika