Pila do probirky a na tezbu



host - 106.20 (?)
8.1.2015 6:51

Já si to taky myslím ale rozdíl mezi ms261vs550xp je skoro 3 tisíce takže cena dost rozdílná vaha/výkon je skoro stejná ale zase ta nepodařená spojka ven sad

Ale 550 je na tom svižností a vysokýma točkama podstatne lépe než ms 261.

Velký stromy stím dělat nebudu na to mám STIHL ms-461 která rozřeže co vidí.

Chci jenom pilu na větve a na slabší probírky abych se nemusel tahat stou těžkou krávou. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
               
host - 240.1 (?), 5.1.2015 17:20

 Já mám 362 bez a kolega si teď (cca tři měsíce) kupoval s Mtronicem a je s ní max spokojenej, takže toho bych se nebál. Neslyšel jsem na to moc kritiky, pokud neberu v potaz tento web, který musíte brát s velkou rezervou, protože mě přijde, že tady už je to jen o protlačování dané značky za jakoukoliv cenu. Osobně vyhřívání nemám, ale pokud budete dělat v mrazech, tak proč si nepřitopit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 179.204 (?), 5.1.2015 20:39

362 bude určitě dobrá pilka známý ji má v provedení CMVW (Mtronic s vyhříváním) a je naprosto spokojen, Popravdě od Stihlu mě ještě nikdy nezradil žadný stroj a to jsem jim kolikrát naložil víc než je zdrávo ale vynahrazuju to kvalitní udržbou.PS jakou máte lištu základ. 40cm nebo větší?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 240.1 (?), 5.1.2015 20:57


Mám tam originál 40cm, ale vozím v autě náhradní lištu 50cm pro případ, že jsem v lese sám a sevře se mě pila v řezu, nebo když kácím opravdu velký strom, ale těch už tady moc nemáme. Loni to byl buk 15 kubíků a kulatina měla průměr 96cm. Dlouhou lištu také používám k odřezávání popadaných buků, kdy s krátkou neproříznete kmen ležící na zemi u pařezu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 90.135 (?), 7.1.2015 9:12

Myslím si, že by to neměl být problém, protože má dost podobné parametry a konstrukci, jako Husqvarna 550 XP. Je to také pila převážně do probírek a na odvětvování. Ale jak jsem už výše napsal, zvládne porazit i strom kolem 3 kubíků a to bez menšího problému. Samozřejmě s ní nemůžete kácet takovéto stromy nějak dlouhodobě. Pila na mýťáky to není.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 106.20 (?), 8.1.2015 6:51

Já si to taky myslím ale rozdíl mezi ms261vs550xp je skoro 3 tisíce takže cena dost rozdílná vaha/výkon je skoro stejná ale zase ta nepodařená spojka ven sad

Ale 550 je na tom svižností a vysokýma točkama podstatne lépe než ms 261.

Velký stromy stím dělat nebudu na to mám STIHL ms-461 která rozřeže co vidí.

Chci jenom pilu na větve a na slabší probírky abych se nemusel tahat stou těžkou krávou. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 96.2 (?), 8.1.2015 8:25

Ta spojka ven není "nepodařená", to je cílený záměr. I když to někdo nemá rád. Na věci to samozřejmě nic nemění...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 8.25 (?), 21.1.2015 6:42

Myslim si že na požadované práce plne postačuje H 550 XP... V prebierkach s pílou hodne chodite resp ju nosite v rukach a tam má tento model velkú výhodu. Máme 2 takéto píly a využívame ich pri podobných činnostiach a sme maximálne spokojní.. Navyše sú to krásne píly a fungujú bez problémovyes

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika