Příspěvky uživatele - 212.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký koupit křovinořez?, 26.9.2007
Prvně bych zvážil zda je pozemek o rozloze 3000 m2 tak špatný, že na něj není možno použít stroj jiný (např. bubnovku).
Výkon Jonsered 670 Champ, 16.9.2007
Lze to najít na netu, například zde:http://www.ispesl.it/vibrationdatabase/documenti/leggiDettHAV.asp?lang=it&quale=1425&pag=110
Profesionální technika, 13.9.2007
Koukl jsem pouze na pile a křoviňáky, ale viděl jsem tam většinou hobby stroje. No, třeba jsem se špatně díval. Jsou to stroje, které ke koupi většinou nedoporučuji (mimo HQ). Kvalitní a cenou poměrově dobré stroje tam nejsou.Vidím to spíš jako... celý příspěvek >
Kterou sekačku? Yard-man x Honda x Husquarna, 30.8.2007
Jen takovou malou poznámku, že mezi plechem a ocelí není žádný rozdíl a mezi hliníkem a ocelí také moc ne. Při hodně nedbalé údržbě může ocel zrezavět, kdežto hliník zoxiduje, což je vlastně také to samé.Spíš se zaměřte jak daleko máte u jaké značky... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 25.8.2007
7. let záruka je pouze reklamní tah. Skutečnost je balancování na hraně benevolentních zákonů. Mountfield dobře ví, že kvůli  4000,- se nebude nikdo soudit a pokud ano, prohra  Mounfieldovi nijak neublíží, kdežto pro zákazníka může znamenat... celý příspěvek >
motorová řetězová pila Dolmar PS-500, 21.8.2007
Souhlasím, ale když přijde zákazník a řekne že chce pilu s co nejdelší lištou? Na otázku proč, odpoví že nabalíkované odřezky krájí po 30cm, které mu padají rovnou do koleček (fůrik), tak co mu na to mám říct?
Kátrování hlíny na zahradě, 20.8.2007
Motor z pračky? Předpokládám že máte na mysli motor dvourychlostní, tedy ne řízený měničem.U vyšších otáček by musela zřejmě být převodovka s patřičným převodem.Jestli ale máte na mysli pomalé otáčky motoru, tak to nedoporučuji. Motor je zapojen tak,... celý příspěvek >
Oleo mac 740, 20.8.2007
Někdo tu nedávno psal že koupil nový křovinořez TH 34 DX  za 9990,-Byla by to určitě lepší volba koupit nový a mimo jiné i s vyšším výkonem a dvouletou zárukou.
Seřízení karburátoru Walbro, 19.8.2007
omlouvám se za překlepVětšina pil to má takto:T - volnoběh s velkou hlavouH - vysoký ot.L - nízký ot.
Seřízení karburátoru Walbro, 19.8.2007
T - šroub vonoběžných otáček H - šroub vysokých otáček, - lehce dotáhnout a 1 ot. zpět (360 stupňů)T - šroub nízkých otáček, - lehce dotáhnout a 1 až 1,5 ot. zpět (360 - 540 stupňů)Jestli jinak pile nic není, (myslím tím přechlastaná, nebo jiná... celý příspěvek >
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 17.8.2007
Pane 179.6, nejasnosti vidím ve vašem dotazu a kritce, v které se též mýlíte. Vpříspěvku 17.8.2007 8:33 je uvedeno že se velká podložka dotáhne matkou a to je správné, tedy ne šroubem jak uvádíte vy. Tady oproti jiným, žádný kompromis nevidím.
Výběr vyžínače nebo křovinořezu, 15.8.2007
Souhlas, bowden nesnese takový kroutící moment jako hřídel.Přesto jsem se setkal u nejnižší kubatůry těchto strojů s bowdenem i když měly rovnou trubku na konci s úhlovou převodkou. Visačka pod strojem nesla název "křovinořez".Toto jsem shledal téměř... celý příspěvek >
Výběr vyžínače nebo křovinořezu, 10.8.2007
Mnohem hezčí zvuk? Chtěl jste snad napsat hlučnější zvuk. Zřejmě neberete ohledy na sousedy, nebo jim také nasazujete hluchátka?Doba kdy rachotivější motor byl jednoznačně lepší je už pryč, i když některým motorkářům to není zcela jasné.
Krovinorez Partner B246, 9.8.2007
Partner B 246 není křovinořez, ale vyžínač.Závad to může být více, ale taky bych se přikláněl k tomu, že údaj palivo je OK je mylný.
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 9.8.2007
Tak to máte přímo zázračný stroj. Tři stovky ročně, to není ani cena nového kotouče a za 12.let sečení celé obce to musí být fak unikát!  22.ccm je skutečně tak malý výkon, že se to na sečení vysoké trávy ani s kotočem nehodí na tož se strunou.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika