Profesionální technika



host - 212.22 (?)
13.9.2007 22:35
Koukl jsem pouze na pile a křoviňáky, ale viděl jsem tam většinou hobby stroje. No, třeba jsem se špatně díval. Jsou to stroje, které ke koupi většinou nedoporučuji (mimo HQ). Kvalitní a cenou poměrově dobré stroje tam nejsou.
Vidím to spíš jako reklamu která lidem nepřinese žádnou dobrou radu.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 100.142 (?), 13.9.2007 13:30, zobrazeno: 9760x

Rád bych místní diskutéry pozval na omkrnutí serveru http://www.profistroje.cz/, kde naleznete pouze profi stroje a  obcas i poloprofi

Aktualne se zde prezentuje 36 značek...

Pripadne reakce a komentare si rad prectu...

J.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?), 13.9.2007 17:11
Ze značek, které mě zajímají a jsou profi mi tam chybí např. Jonsered, Stihl, Dolmar - Makita, Solo, pokud jsem to někde nepřehlédl, ještě další. Co si o tom myslím, máte u Vašeho podobného příspěvku jinde......
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 100.142 (?), 13.9.2007 17:37

Diky za reakci.

Z Vami uvadenych znacek tam pribude v nejblizsich dnech jeste Jonsered. Stihl zatim bohuzel ne, o dalsich Vami uvadenych znackach se zatim jeste neuvazovalo.

Co se tyka Vaseho nazoru, jiste mate z casti pravdu. Kazdopadne nazory zdejsich prispivatelu na web jako takovy by me velmi zajimaly...

Btw. kazdy zde vice mene propaguje sve favority, ja avizuji na web, kde je hodne "favoritu" najednou a pohromade vc. maxima informaci...

Johnus

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 11.104 (?), 13.9.2007 19:00
Když tam máte Agrii pak nechápu proč tam není třeba Goldoni. Ze zkušenosti vím, že Goldoni si např. se zakladačem rozumí daleko lépe než Agria (adaptabilita připojení) a navíc  nezanedbatelně levněj. Za ty prachy Agrii ani náhodou. Zeptejte se třeba v fa. C . . e co se prodává a proč. Pokut by vám ta vytečkovaná firma nebyla jasná klidně doplním.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 100.142 (?), 13.9.2007 22:16

Diky za tip, server je teprve rok stary a zacinalo se pouze se 7 znackami, takze vse postupne.

Jinak mate pravdu, ze Agria neni zadna lace. Zivotnost a odolnost  (dle infa) mela tu vyssi cenu vyvazit.

J.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?), 13.9.2007 19:10
No tak já si myslím, že propagovat - chválit to co používám, jako soukromá osoba je jedna věc a dávat odkaz na výše uvedené stránky je o něčem jiném. Ale mě to nevadí, jenom jsem reagoval pod vlivem nedávných reakcí na podobné příspěvky.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 100.142 (?), 13.9.2007 22:11

Dekuji za napadity komentar k nicku

Plus info ohledne Stihlu take neni k zahozeni, btw. vsechny znacky, ktere jsou na serveru se prodavaji vyhradne (az na obcasne vyjimky) vyhradne prostrednictvim autorizovanych prodejcu...

JO-hnus

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 212.22 (?), 13.9.2007 22:35
Koukl jsem pouze na pile a křoviňáky, ale viděl jsem tam většinou hobby stroje. No, třeba jsem se špatně díval. Jsou to stroje, které ke koupi většinou nedoporučuji (mimo HQ). Kvalitní a cenou poměrově dobré stroje tam nejsou.
Vidím to spíš jako reklamu která lidem nepřinese žádnou dobrou radu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika