Příspěvky uživatele - 212.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Údržba motoru Honda GCV 160 - 5,5 HP, 15.4.2007
Kliková hřídel u tohoto motoru jako u motorů ostatních sekaček je konstuována ve vertikální poloze a proto spodní část hřídele procházející vanou (olejem) se styku s olejem nevyhnou. Ale ani toto není pravidlem, protože většina motorů (včetně motorů... celý příspěvek >
Údržba motoru Honda GCV 160 - 5,5 HP, 14.4.2007
Mohu, snad jsem správně porozuměl otázce. Některé motory mají mazání rozstřikem (míchátko). Je to takové mazání, které zásobuje motor olejem v takovém množství, které momentálně potřebuje. Když nalijeme do motoru velké množství oleje, až se začne... celý příspěvek >
Údržba motoru Honda GCV 160 - 5,5 HP, 14.4.2007
N95 – no dobře, ale řekl bych že od Schelu jste ho nekupoval. Zkrátka myslel jsem spíš název pumpy co ho prodává. Málo vzduchu? Jestli jste nedělal něco s přívodem vzduchu, tak tomu moc nevěřím. Předpokládám že filtr máte čistý, i když malé... celý příspěvek >
Údržba motoru Honda GCV 160 - 5,5 HP, 13.4.2007
To je otázka !?  Doporučuji vám dát tam novou svíčku. Černá svíčka až tak že jsou na ni saze může být zase z několika důvodů, ale prvně bych pátral po kvalitě benzínu.
Údržba motoru Honda GCV 160 - 5,5 HP, 12.4.2007
Příčin může být mnohem víc. Mimo jiné i v zapalování. Zkusil bych dát prvně novou svíčku a potom zapalování. Některé cívky po zahřátí začnou zlobit a nebo dokonce vysadí úplně.  Než budete kupovat nové zapalování, je dobré se přesvědčit, zda... celý příspěvek >
Jak vybrat křovinořez, 26.3.2007
Uváděl jsem pouze zkušenosti které se mi v praxi staly.  Marunaka (48) má sice rozložené silové startování, ale rád bych viděl jak osmiletá dívka startuje tento studený motor. Jedině že by měla tak mimořádnou sílu, protože studené motory s tak... celý příspěvek >
Výběr profi křovinořezu, 26.3.2007
Vyšší vybrace jsem nepocítil, ale myslím že osum hodin v kuse jsem nikdy nedělal. Nemohu tedy vyloučit že se to Marunace zrovna špičkově nepovedlo. Srovnávám výše uvedené. Motor má ale Kawasaki v Evropě bez konkurence, tižší (a ne jenom to) stroj... celý příspěvek >
Jak vybrat křovinořez, 22.3.2007
Setkal jsem se s několika málo ženami, které si u nás kupovalo křovinořez a to už z jakéhokoliv důvodu. Při abnormální snaze jim to vysvětlit jsem zjistil, že obsah 35 jim šel vcelku dobře startovat, ale se 40 už měly problémy. Obsah 40 na Vámi... celý příspěvek >
Jak vybrat křovinořez, 21.3.2007
Jestli můžete, tak zkuste převést na m² Váš údaj  „ne moc velkou zahradu“. A také by nebylo špatné upřesnit zda s křovinořezem máte v plánu pracovat i Vy (žena). Zjednoduší nám to odpověď.
Bruska na řetěz, 9.3.2007
Pokud to chcete nabrousit perfektně, tak musíte řetěz brousit patřičným kotoučem. Ale jestli nejste puňtičkář, tak stačí jeden.
Výběr elektrické pily, 5.3.2007
Tak též si myslím. Buď špatně nainstalovaná zásuvka, či zástrčka, ale mnohdy to bývá staršími   (zaoxidovanými)  kontakty u zásuvek, či zástrček kde vzniká vysoký přechodový odpor. V takovém případě nám nepomůže ani silný kabel.
Výběr kvalitní sekačky, 28.2.2007
Opravoval jsem několik sekaček, které měli šasi z hlinikové slitiny. Zaujalo mě, že byly v některých místech prooxidované. Prorezavělé by asi nebyl správný výraz. Bylo to v místech, kde se asi bláto drží delší dobu vlhké. Při bližším prozkoumání,... celý příspěvek >
křovinořez, 22.2.2007
Pokud s tím nechcete orat a td. zkuste se podívat na tuto stránku: http://zahradni-technika.zeleneudoli.cz/bubnove-sekacky/c-2500/ Lze to sehnat i levněji. Nápad se zkouškou křoviňáku při prvním sečení (ať víte co by Vás čekalo) také není... celý příspěvek >
křovinořez, 22.2.2007
No, potěš pánbůh za takovou nadílku.  Nyní se Vám to možná nezdá moc, ale strávit podstatnou část sezóny sečením časem Vás také omrzí a to nehledě na narůstající věk. Tím nechci říci, že by to křoviňákem nešlo, naopak první posečení by bylo asi... celý příspěvek >
křovinořez, 21.2.2007
Nevím, zda by nebylo prozíravější dát takový dotaz do „malé mechanizace“. Je škoda, že jste neuvedl jestli jsou pozemky rovné, lehce dostupné, nebo kamenité či dokonce svahové a kolik těch pozemků je. Lépe by se posuzovalo zda jste... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika