Příspěvky uživatele - 212.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinorez Stihl, Honda alebo Husqvarna?, 5.1.2007
Jjedná li se o běžnou vysokou (suchou) trávu, pak s Vámi nemohu souhlasit. Pokud by ovšem někdo myslel rákosí a jemu podobné rostliny, tak to někdy nastane problém i s kotoučem. Jestli není louka plná kamení a kořenů uvažoval bych o bubnovce. Ta... celý příspěvek >
Krovinorez Stihl, Honda alebo Husqvarna?, 5.1.2007 Obsahuje fotku
Rozhodně nic proti Hondě, ale čtyřtakt má při vysoké váze nízký výkon. UMK 435 má při 6,6 kg  1,2 kW což je při sečení vysoké (husté) trávy strunou příliš malý výkon. Snad nižší, nebo řídkou trávu, ale pán v dotazu píše o křách a staré trávě! To... celý příspěvek >
Krovinorez Stihl, Honda alebo Husqvarna?, 5.1.2007 Obsahuje fotku
Není to jediný neduh čtyřtaktu, který má taky ve srovnání s dvoutaktem i své přednosti. Ale zatím bych dal přednost dvoutaktu. Pokud chcete skutečně dobrý stroj,  parametry, spolehlivost, cena, tak si prohlídněte křovinořez TH 34 DX, TH 43 DX,... celý příspěvek >
STIHL MSE 220 CQ je prva liga, 5.1.2007 Obsahuje fotku
Řekl bych, že za takovou reklamu by Vás Štihl asi nepochválil. Má to spíš obrácený charakter. Nebo už jste takovou reklamu od oficiálního Štihlu viděl?  Kdyby byla skutečně tak šíleně dobrá jak píšete, tak by ji už dávno vyráběli i ostatní. Ale... celý příspěvek >
Seřízení motorové pily Homelite 3314, 4.1.2007
Je mi jasné, že lidé se pustí ze zoufalství do všeho. Bylo by asi dobré, si ujasnit co je co. Jehla je kovové šoupátko válečkového tvaru, které končí gumovou kuželkou (špičkou), která nám uzavírá přívod benzínu a ovládaná je vahadýlkem na pružince,... celý příspěvek >
Seřízení motorové pily Homelite 3314, 3.1.2007
Z dotazu není zcela jasné, zda se dusí nedostatkem benzínu (chudá směs), nebo naopak příliš benzínu (bohatá směs). Pán uvádí, že  karbec je po rozebrání plný benzínu což by mohlo být spíš bohatou směsí. Dá se to laicky vyzkoušet takto. Prvně... celý příspěvek >
Re: Krtek - jak na něj? Spolehlivě, 30.12.2006 Obsahuje fotku
Pane Havlis, docela dobrý příspěvek, až na tu adresu na konci. Jsem zvědav zda Vám ji v úterý nesmažou. Jestli mohu, též Vám něco poradím. Vlevo skoro nahoře  je okýnko „vyhledávání„ tak napište do něj přesně "Krtek - a je to"... celý příspěvek >
Olej pro dvoutaktní motory, 11.12.2006
Řekl bych, že jste udělal velmi dobře pokud jste mu dal svůj olej a benzin.
Rozměry pístních kroužků, 2.12.2006
Pán asi myslel drážku na pístu. Na pístu je úbytek materiálu několik desetin a po výměně kroužků se začne zase rychle zhoršovat – pokud to bude vůbec schopné pracovat. Dobré by bylo vyměnit kompletní píst, ale kde ho sehnat že? Jedině kdyby... celý příspěvek >
Výběr elektrické pily, 23.11.2006
Pane host - xxx.xxx.94.128, 23.11.2006 11:04 dovolte mi menší postřeh. Uvedený příspěvek jste psal z klávesnice, na kterou nejste zvyklý. Usuzuji tak záměnou písmen  y – z. Byla tady neshoda na úbytku napětí + chyba na netu (proud se... celý příspěvek >
jak zazimovat křovinořez, 31.10.2006
Tak tady jsou některé úkony přehnané, až bych s tím nesouhlasil.  Pokud používáme kvalitní benzin, (např. Schel) není ho třeba vyjíždět vůbec. Prostě se křoviňák položí a  je to. To vyprázdnění palivového systému jsem myslel proto, že... celý příspěvek >
jak zazimovat křovinořez, 30.10.2006
No abych řekl pravdu, myslel jsem že se chytne p. JS. Ale všeobecně platí o křovinořezech že nějaké zásahy k přezimování zas tak nejsou nutné. Jak správně píšete není špatné benzin v nádržce zcela vyjet, případně vylít a zbytek vyjet. Úhlovou... celý příspěvek >
Bruska na řetěz, 26.10.2006
Čím méně brousím řetěz, tím mi déle vydrží !! Tak toto heslo má v hlavě většina hobbystů. Skutečnost je ale  opačná. Při řezání se břit řezného zubu tupí, z mikropohledu se ostří břitu mění do oblého tvaru. Čím je zub tupější, tím má ostří... celý příspěvek >
Řetěz Oregon 91 VG, 3.10.2006
omlouvám se za záměnu VS za VG!
Řetěz Oregon 91 VG, 2.10.2006
Řetěz typu Oregon 91 VS má mimo jiné tu nevýhodu, že v řezu na špici lišty ( rádius roltopu ) řetěz neřeže. Právě ty zuby proti zpětnému  vrhu se postaví tak,  že brání řezným zubům se do dřeva zaříznout. Ve Vašem případě se Vám budou řezat... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika