Příspěvky uživatele - 19.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lilie - doprovodné rostliny, 27.10.2011 Obsahuje fotku
lilie, černuchy.krásenky
Lilie - doprovodné rostliny, 27.10.2011 Obsahuje fotku
U lilií vypadá také zajímavě trvalka-Oměj
Lilie - doprovodné rostliny, 27.10.2011
     Měla jsem mezi liliemi letničku -černuchu damašskou/Nigella damascena/ je to květinka s modrými, bílými i růžovými květy.listy má jemné koprovité po odkvětu vyvoří zajímavé tobolky, které se hodí do suchých vazeb, množí se i... celý příspěvek >
Kvetla Vám letos hortenzie?, 8.10.2011
já také obsypávám listím i dovnitř hortenzie a na jaře dám rašelinu a hnojivo na modré hortenzie 
Kvetla Vám letos hortenzie?, 8.10.2011
mám je 10 let a vyrostly taky z malých nařízkovaných mrňousků a každým rokem přibývalo květů a mám z nich také větší radost než kdybych si koupila rovnou velké kvetoucí keře
Kvetla Vám letos hortenzie?, 8.10.2011 Obsahuje fotku
Hortenzie mi kvetou krásně kadý rok bydlím 300 m nad mořem.jJeště jednu zahrádku mám u chalupy na vrchovině tam jsou zimy drsnější a tam  mám na hortenzii málo květů většina větviček pomrzne sice obrazí ale to už nevykvete, kvetou opravdu... celý příspěvek >
Pochlubte se jak vám kvetou Orchideje, 5.10.2011
Každý desátý den je zaliju druhý den vodu která se nevsákla vyliju do zálivky přídávám hnojivo na orchideje
Pochlubte se jak vám kvetou Orchideje, 5.10.2011 Obsahuje fotku
tahle mi dělají radost moje orchideje
Jaký druh orchidey?, 5.10.2011
myslím, že to je Miltonia
Fuksie / Fuchsie, 17.8.2011 Obsahuje fotku
takové krásné fuchsie byly letos v Telči
Pěstování lilií, 18.7.2011 Obsahuje fotku
lilie pěstuji už několik let v normální zemině jen jsem přidala rašelinu a zjara obsypu cereritem, Odolnější jsou asijské.ale i některé orientální se mi daří -mají nádhernou vúni.
Sundavillea Red - pěstování, 30.6.2011
koupila jsem si ji minulý měsíc asi 20 cm již kvetoucí, květy opadaly 14 dní "stála" nyní začala růst a nasadila poupata a už se vzpamatovala ze změny (skleník...- moje zahrádka)
Které květiny slimákům nechutnají, 29.6.2011
Listy z clematisů ne, ale květy my okousaly
Netřesk, 22.6.2011
netřesky
Netřesk, 22.6.2011 Obsahuje fotku
Netřesky dobře rostou i v nádobách
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika