Příspěvky uživatele - 19.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mráz, 6.5.2011
u nás -Praha západ zmrzly nejenom sazenice na záhonu ale listy na ořechu zčernaly ve výšce asi 6 m tedy žádné přízemní mrazíky ale pořádný mráz a co u vás?
Prosím kdo zná tuto "bylinu", 3.5.2011
myslím že je to fenykl
Co vám právě kvete a raší, 16.4.2011 Obsahuje fotku
nejkrásněji te kvetou tulipány
Žáby, 13.4.2011
V jezírku se mi objevila žabí vajíčka na netu jsem se dočetla, že pulci jedí řasy a vyčistí jezírko lépe než chemie
Co vám právě kvete a raší, 1.4.2011 Obsahuje fotku
kvetou narcisy, tulipánky,čemeříce...
Řebčík královský, 24.3.2011
řebčíky mám už asi 5 cm velké, mám je na zahradě už mnoho let rozrůstají se a každým rokem krásně kvetou, nehnojím je, zem je kamenitá žádná kvalita ale asi jim to vyhovuje
Neznáte někdo mou pokojovou rostlinu?, 24.2.2011
prohlédla jsem knihy o pokojových rostlinách a nemohla by to být-Globba atrosanguinea nebo jiná Globba...-zkuste se podívat na obrázky na google jestli to nebude ta vaše květina
Nevyzkoušené cibuloviny, 18.2.2011
koupila jsem si tyto cibuloviny Nerine alba, Ornithogalum Saundersiae, Lycoris Aurea ještě jsem je nezkoušela pěstovat-máte s nimi nějaké zkušenosti?
Číhání na jaro, 6.2.2011 Obsahuje fotku
 tak co už vám něco kvete? To je moje- První jarní kvítí-talovíny
Begonie, 2.2.2011
každý rok přezimuji hlízy begonii ve sklepě koncem února vyndám suché hlízy dám je narašit na rašelinu a mírně zalévám, po zmrzlých je dám ven a celou sezonu krásně kvetou.Včera jsem si na ně vzpomněla a šla se na ně do sklepa podívat a zjistila jsem... celý příspěvek >
Pochlubte se svoji zahrádkou, 12.12.2010
to stříháte takhle pěkně sám
Hyacinty kvetou ted, co delat?, 14.11.2010
já jsem dnes viděla kvést petrklíče
Slunečnice, 10.11.2010 Obsahuje fotku
sezona letniček skončila ale ještě poslouží jako krmítko pro hladové sýkorky
Zázraky v zahradě, 3.11.2010 Obsahuje fotku
poslední kytičky
Krásky léta, 29.10.2010 Obsahuje fotku
nocenka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika