Příspěvky uživatele - 19.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krásky léta, 27.10.2010 Obsahuje fotku
kaly
Zazimovanie modrej hortenzie, 14.10.2010 Obsahuje fotku
Já na zimu také obsypávám listím, ale květy odstřihnu až zjara jak píšete že raší pozdějí, tak je opravdu lepší střihání suchých větviček neuspěchat a počkat až když se pořádně zazelená, aby zůstaly květy modré tak od dubna obsypávám hnojivem na... celý příspěvek >
Ibišek, 14.10.2010 Obsahuje fotku
Já jsem naopak slyšela o ibišku že je to květina vhodná do ložnic.určitě není jedovatý.
Nekvetou mi orchideje, 12.10.2010 Obsahuje fotku
Já je mám v průhledných květináčích se zvýšenýn dnem zalévám tak asi každý 10. den je přímo na okně kde nesvítí moc slunce a vykvetly všechny a kvetou už čtvrtý měsíc
Jak se zbavit krtka, 5.10.2010 Obsahuje fotku
koupila jsem plašiče TV produktt.dva roky to fungovalo, krtci se odstěhovali, aĺe potom si asi zvykli a zase se vrátili, kočky jim asi nevadí mám dva kocoury a všichni moji sousedé mají také kočky ale krtky asi nechytají jediné co se mi osvědčílo... celý příspěvek >
Aka je to rastlina, 2.10.2010
Je to Scindapsus lidově-Blázen-asi proto jak rychle roste a je úplně nenáročná
Kavovnik, 24.9.2010
potřebuje světlé stanoviště, ale ne přímé slunce.Mám ho u severo -východního okna mám ho už asi 15 let a má přes dva metry kvete i plodí. zalévám ho vydatně ale vždy když substrát vyschne. V pokoji je celoročně, nijak ho neletním udělala jsem to jen... celý příspěvek >
Řebčík královský, 18.9.2010
ted je ideální doba na koupi řebčíků, Já je mám na jednom stanovišti už asi 15 let a stále kvetou měla jsem jenom oranžové letos jsem zasadila žluté tak se budu těšit na jaro jestli vykvetou
Keře, které budou vonět, 17.9.2010
Na začátku jara lýkovec, potom pustoryl, v květnu šeřík, letní večery -zimolez a jestli chcete vůní hodně přisadte ke keřům letničku-nocenku a do nádob andělské trumpety
Lilie z marketu, 17.9.2010 Obsahuje fotku
zasadte je ven.Já jsem všechny lilie, které jsem dostala zasadila a na jaře vyrazily a kvetly, můžete je pro jistotu na zimu ještě zakrýt
Přezimování canny, 16.9.2010 Obsahuje fotku
canna nesnáší mráz já je přezimuji v nádobách a na jaře přesadím do nové země
Obrázky Clematisů, 16.9.2010 Obsahuje fotku
moje clematisy
Obrázky Clematisů, 9.9.2010
Jsou moc krásné
Zázraky v zahradě, 29.8.2010 Obsahuje fotku
Před bouřkou
Kde sehnat cibule?, 25.8.2010
V září bývá docela velký výběr cibulovin v OBI a mívají akce, že nejsou ani moc drahé
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika