Příspěvky uživatele - 19.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jiřiny a slimáci, 15.6.2010
Letos jsem zasadila Jiřiny koncem dubna nejdřív jim bylo asi zima tak nerostly a ted když se oteplilo tak vyrazily ale zároven nastoupily slimáci a všechno okousaly .na záhoně nemám nic jen okousané pahýly.
Clematis, 4.6.2010 Obsahuje fotku
v loni jsem si koupila clematis Nelly Moser je sice nízký ale už kvete
Otočník peruánský, 20.5.2010
Myslím, že vám bude stačit větší květináč Zkusila jsem ho také přezimovat a žádná krása, ale zkusit to můžete třeba máte lepší podmínky, jinak s ním mám zkušenost že nemá rád když na něj prší květy zezrznou lepší někam na terasu pod střechu obzvlášt... celý příspěvek >
Neznámá květina, 17.5.2010
tak už jsem to našla česky-Klanokvět
Neznámá květina, 17.5.2010
Já si myslím, že je to Schizanthus pinnatus-český název nevím -našla jsem o ní-Vzpřímená bohatě větvená letnička středně rychle rostoucí, odstíny-růžová, purpurová,bílá, žlutá.MIn 5 st.C, slunečné stanoviště
Jak na Bršlici - Kozí nohu?, 12.5.2010
Ty brambory to slyším poprvé určitě to zkusím a jsem moc zvědavá na výsledek zatím s bršlicí bojuji že pleju a pleju.Předzahrádku jsem před osmi lety úplně předělávala celou jsem ji přeryla všechny kořínky bršlice vybrala asi čtyři roky tam nebyla a... celý příspěvek >
Jak trhat zrale jahody?, 6.5.2010
mě teprve kvetou, v kterém kraji bydlíte že už je máte červené
Hoštice, 6.5.2010
máte někdo zkušenosti s granulovaným hoštickým hnojivem.
Jedno malé jezírko, 6.5.2010 Obsahuje fotku
mám jezírko -rybníček" ze starého bazénku bez filtrů a čerpadel voda není průzračná ale nedělá se žádná řasa, voda nezelená a rostlinky rostou jak divé.Lekníny mají radši vodu stojatou bez pohybu
Barvy jara, 5.5.2010 Obsahuje fotku
co vám tedˇ roste a kvete zajímavého na zahrádce
Rajčata, 5.5.2010
rajčatům se pod střechou moc líbí vloni jsem měla rajčata ve foliáku dveře jsem nechávala otevřené na podzim už jsem je moc nezalévala rajčata byly ještě v listopadu a žádné plísně a ničím jsem je za celou sezonu nestříkala
Minipetunie, 2.5.2010
koupila jsem si dnes moc hezké fialové a bílé minipetunie, ještě jsem je nikdy nepěstovala.Máte někdo s nimi zkušenosti, jak narostou velké a nemáte je někdo vyfocené
Bíle kvetoucí keř, 27.4.2010
Je to Střemcha obecná
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 27.4.2010 Obsahuje fotku
bojovala jsem s plevelem a fotila tulipány
Ibišek venkovní, 21.4.2010
Ještě ne.Venkovní ibišky raší pozdě, když už se všechny keře a stromky zelenají
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika