Příspěvky uživatele - 19.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slimáci, 23.8.2010
ted jsem četla radu jak na slimáky v časopise Moje zahrádka rozpůlit meloun a sbaštit vnitřek a půlku melounu zahrabat do záhonu nalít pivo slimáci přilezou za melounem opijí se pivem a utopí se za týden sbaštíte další meloun atd...
Magnolie - pěstování a střihání, 13.8.2010
přesazovat 5 letý strom bych moc nedoporučovala, i když pokud je to nutné tak zkuste vykopat co největší bal do připravené jámy nalít několik kyblíku vody a potom zasazenou magnolii často zalévat myslím že ted by mohla během září a října ještě do... celý příspěvek >
Zvláštní exotický keř, 12.8.2010
Myslím, že je to Thevetia peruviana, tato dřevina pochází z karibské oblasti a Sřední Ameriky.Má vonné květy a občas se mu říká žlutý oleandr patří do stejné čeledi jako oleandr-toještovité a také je  jedovatý= z latexu i semen.Na Yokotanu se... celý příspěvek >
Poraďte, co to roste v trávníku?, 12.8.2010
amarant prý neobsahuje lepek.takže mouka z něj je dobrá při bezlepkové dietě
Neznáte tuto květinu?, 4.8.2010 Obsahuje fotku
Křín to nebude mám ho na zahradě a máte pravdu že má úplně jiné listy
Zázraky v zahradě, 4.8.2010 Obsahuje fotku
tak jsem si dnes chtěla vyfotit motýla šla jsem si pro foták, ale zatím mi uletěl tak jsem se jen tak kochala a prohlížela co mi kvete a co kde poletuje a leze a zaujal mě zvláštní pavouk udělal si pavučinu mezi měsíčky tak jsem našla že je to Křižák... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 1.8.2010
moc hezká pohodová zahrádka
Pochlubte se svojí zahrádkou, 29.7.2010
Slimáci mě taky zlobí, snažím se je sbírat ale bohyšky mi také okusují.Jinak hortenzie na zimu zasypu listím zjara rozhrnu a je to zároven hnojivo, zkuste je ještě zakrýt chvojím
Pochlubte se svojí zahrádkou, 28.7.2010 Obsahuje fotku
Zahrádka moje radost
Poraďte s názvem rostliny, 12.7.2010
je to pryšec skočcový-prý odpuzje hryzce
Vodní želva v zahradním jezírku, 5.7.2010 Obsahuje fotku
lepší než dávat želvičku do jezírka je udělat malé jezírko jenom pro ni, nemusí být moc hluboké a měla by tam nějaké vyvýšeniny aby se mohla vyhřívat
Zázraky v zahradě, 5.7.2010 Obsahuje fotku
ted jsem na týden opustla svoji zahrádku a tak přidám něco barev od moře
Zázraky v zahradě, 23.6.2010 Obsahuje fotku
Housenka na vycházce
Kniha o zahradničení, 20.6.2010
Kniha Rok v naší zahradě od R.šrota je moc pěkně napsaná a protože je to český autor tak je to opravdu na naše podmínky jsou tu pěkné fotky a obrázky je to rozdělené po měsíci co je kdy třeba udělat vyšla, ale v roce 2004 tak nevím jestli je ještě v... celý příspěvek >
Kniha o zahradničení, 19.6.2010
Dobrá kniha je R.ˇSrot, Rok v naší zahradě
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika