Příspěvky uživatele - 19.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malinoostružina, 18.4.2010
jaké máte zkušenosti s malinoostružinou(jak naroste veliká.jakou má chut, musí být na plném slunci aj, _
Jaký je název této sklničky?, 18.4.2010
Je to Huseník kavkazský
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 18.4.2010 Obsahuje fotku
včera jsem byla na výstavě Narcis v Lysé nad Labem a dnes jsem sázela co jsem nakoupila,(mečíky.malinoostružinu, muškáty aj.
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 14.4.2010
Praha-západ merunky kvetou.mráz ráno nebyl přes den chladno takže bez včeliček.přehánky dokonce chvíli padali sněhové krupky
Živý plot z Bobkovišně Etny?, 14.4.2010
Tis je sice moc hezký vydrží krásně přes zimu hustý, dobře obrůsta.,po zimě není poničený, dobře se stříhá,_ale jestli máte malé děti tak vám ho nedoporučuji na podzim jsou na něm bobulky, které mají hodně lákavou barvu a jsou prudce jedovaté a tak... celý příspěvek >
Jaké rostlinky do truhlíku na chatu do lesa?, 14.4.2010
Když nechcete moc barevné tak tam dejte Bacopu dělá převislé zelené bochánky s malými bílými kvítky(může být i fialová)a kvete celé léto
Plastová jezírka, 12.4.2010
zkuste blatouchy
Komule, 12.4.2010
Tak vidím že v tom nejsem sama, počkám jestli něco vyrazí odspoda a podle toho dostříhám.
Komule, 12.4.2010
co vám letos udělali komule-Vloni jsem měla krásný tříletý stromeček obalený květy a motýli letos stříhám, stříhám a stále jsem na suchém promrzlém dřevě.-jak to vypadá u vás-
Osazení záhonu SZ, 12.4.2010
škornici mám ráda-listy ji zůstanou celou zimu a na jaře má krásné kvítky jak maličké orchidejky
Vydrží hrnkové narcisy ze supermarketu na další sezonu?, 12.4.2010
Do bytu je nedávejte nechte je v tom velkém květináči někde v koutku záhrádky odpočívat až zatáhnou a na zimu je i s květináčem dejte do země nebo jestli máte jenom balkon tak ho na zimu obalte třeba pytlovinou nebo něčím aby nepromrzly kořínky a... celý příspěvek >
Co je to?, 11.4.2010
co, Jerlin japonský-Sophora japonica?
Hortenzie, 5.4.2010
letos mám větvičky které jsou dál od zdi také poschlé ale ostatní obráží.Zima byla letos docela drsná.Jestli bydlíte vev vyšší nadmořské výšce tak je příští radši  zasypte listím a přidejte navrch trochu chvojí.
Zahradní kala, 2.4.2010
četla jsem že tato kala pochází z vysýchavých bažín.myslíte že bych květináč s kalou mohla postavit i s květináčem přímo do mělkého jezírka máte nějaké zkušenosti s těmito květinamiopz
Zinnia, 28.3.2010
kdy vyséváte Zinnie -
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika