Příspěvky uživatele - 58.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se zbavit mechu, 6.3.2011
A kedy striekať zelenou skalicou? Dá sa teraz?
Ringloty prevrúbľovanie, 6.3.2011 Obsahuje fotku
Tak tieto dve mrchy chcem prevrúbľovať, aspoň z veľkej čast-ringloty Zelená a Wazonova..zakvitnú (ale málo) ale do finále tak 2-3 plody... Vedľajšie Althanky v pohode... takže nechám niečo pôvodných konárov a inak navrúbľujem Toptaste, Pinkcot a... celý příspěvek >
Několik roubovacích rad do začátku, 6.3.2011
Minulý rok som pri vrúbľovaní za miazgy (jablone, hrušky) použil podľa rady tu z fóra (tuším p.Boštička) mikroténové vrecúško na vytvorenie mikroklímy... použiť ho i pri vrúbľovaní bez miazgy? Nebude to skôr na škodu tým, že sa vďaka mikroklíme... celý příspěvek >
Dýně hokkaido, 4.3.2011
Normálne mám Hokkaido vedľa cukety, semienka Hokkaida si nechávam a žiadny problém... HOKKAIDOje BEST OF...
Diera v starej jabloni, 2.3.2011
Mám takú prastarú jabloň,...vyše 50 rokov určite... jablká nič moc, akurát tak na mušt... zelené, po dozretí rýchlo zožltnú, nezmúčnatejú síce, ale odídu, dozrievajú tak začiatkom septembra, do polovice... v strome je diera ako svet, drevo tam... celý příspěvek >
Výsev rajčat, 2.3.2011
Tak som to už nevydržal... a vysial som časť paradajok pre poľné pestovanie vonku na záhrade-Pollicino, Perun, Ildi, Bejbino, Beefmaster, Black from Tula,,Mirabelle Blanche, Tigerella...Tornádo a SanMarzano kúpim priesady na tržnici
Roubování třešně, 2.3.2011
Na broskyňový semenáč dával ten kolega rynglotu... Ja asi to vrúbľovanie odložím, hlásia príchod arktického vzduchu a mrazy vo dne v noci od nedele
Roubování třešně, 1.3.2011
OK... v sobotu idem na to... čerešne...a do nerodiacej ringloty marhuľu a kríženca Melitopoľskú (slivka x marhuľa)
Bergeron je nejlepší, 1.3.2011
Uvidíme, tento rok mi prvýkrát zarodí Pinkcot
Hornbach, 1.3.2011
Tieto boli síce vo vonkajšej časti a stromy zatiaľ bez známok jari, ale maliny tiež už rašili... ale zase malina je viac-menej burina, keď ju niekto kúpi, ujme sa... len ma dosť zaujalo, akú majú biednu ponuku...
Letošní boj se strupovitostí, 28.2.2011
Fakt je, že ak mám za sezonu jablone striekať 20x, môžem sa na to vykašľať. Takže asi naozaj cesta vedie cez rezistentné jablone a tolerantné kôstkoviny... alebo potom stromy vyklčovať, pozemok rozorať, nasadiť zemiaky a repu, chovať prasa a jesť... celý příspěvek >
Letošní boj se strupovitostí, 28.2.2011
Nad chrastavitosťou nikto definitívne nevyhrá... iba Chuck Norris dosiahol remízu
Hornbach, 27.2.2011
Včera som sa zastavil v Bratislave v Hornbachu kvôli krmivu pre nášho kocúra-čierny britský, nežerie nič iné len Royal Canin... mrkol som sa na stromčeky... popisy len v nemčine - čo je v podstate protizákonné- nenašiel som žiadnu odolnosť voči... celý příspěvek >
Roubování třešně, 27.2.2011
Nerozumiem-to mám tú slivku vykopať zo záhrady a preniesť do zimnej záhrady? Obávam sa, že dosť poškodím koreňový systém...ale vážne...obávam sa, že pri vrúbľovaní teraz môžu nočné mrazy poškodiť rezné plochy vrúbľa aj podpníka....
Roubování třešně, 25.2.2011
Podľa Š.Chlebíka pri teplotách pod 4stupne nedochádza k zrastaniu a tvoreniu závalu...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika