Několik roubovacích rad do začátku



deerslayer - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (489) - 58.118 (?)
6.3.2011 13:17
Minulý rok som pri vrúbľovaní za miazgy (jablone, hrušky) použil podľa rady tu z fóra (tuším p.Boštička) mikroténové vrecúško na vytvorenie mikroklímy... použiť ho i pri vrúbľovaní bez miazgy? Nebude to skôr na škodu tým, že sa vďaka mikroklíme urýchli pučanie vrúbľa oproti podnoži?
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
host - 134.38 (?), 15.2.2011 10:24

Aj ja by som Vás chcel všetkých poprosiť pri začiatkoch so štepením.

1. Môžem ešte odobrať vrúble sliviek tento týždeň? Malo sa to stihnúť do konca januára, ale počul som, že by s tým nemal byť problém ani teraz, pokiaľ ešte očká nezačali pučať. Štepy odložiť do chladničky, alebo môžem už štepiť rovno zo stromu na strom, ako radí 24.183?

2. Dajú sa teraz odobraté vrúble uskladniť a použiť až na jar pri štepení za kôru? Je v tejto situácii lepšie štepiť teraz, na konci februára, alebo štepy kľudne uskladniť a použiť na jar. Ujmú sa?

3. Aká metóda je vhodná pre začiatočníka? Štepiť na "koziu nôžku" alebo počkať a neskôr štepiť za kôru? Čítal som, že kozia nôžka je najnáročnejšia, teda pre začiatočníka asi nevhodná, ale trúfam si... Len či nie je väčšia šanca ujmutia pri štepení za kôru? Ďakujem všetkým za cenné rady.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 65.50 (?), 15.2.2011 15:05

Chcete-li se roubování učit, je dobré mít hodně roubovacího materiálu -  podnoží a roubů. Pak je asi jedno, jakou metodou začnete, při troše cviku se naučíte všechny.
Nejsnadnější je roubování jádrovin za kůru. To se podaří prakticky každému. Docela úspěšné bývá roubování kopulací silnějšími rouby na jednoleté podnože v časném předjaří u peckovin, u jádrovin pak po celé jaro. Techniky jako kozí nožka, sedélkování apod. jsou trochu těžší, ale většina amatérů se bez nich obejde
  Odeberete-li rouby peckovin nyní, je lepší je roubovat od konce února a v březnu. Nenechával bych je na pozdně jarní roubování za kůru, obvykle do té doby naraší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 134.38 (?), 16.2.2011 15:17

Budem sa snažiť. Dúfam, že sa mi ujme aspoň niečo a budem sa môcť v priebehu roka pochváliť peknými fotkami preštepenej slivky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 24.183 (?), 15.2.2011 10:19

Zachraňoval jsem starou neznámou odrůdu meruňky, jednoleté dřevo tam téměř nebylo, podobně jako ve vašem případě. Vzal jsem tedy rouby z dvouletého dřeva a kopulací narouboval na myrobalán. Z pěti roubů se ujaly tři.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 66.105 (?), 16.2.2011 16:51

Řez pro 47.90: myslím, že u rozštěpu by byl pro uvedené dřeviny lepší způsob "A" s tím, že orientace pupenů by měla být odlišná (viz obrázek). Druhý způsob je lepší pro bylinné nebo polodřevnaté zelené rouby. S vyjímkou růží, citrusů, okurek a meruzalky za zelena bych se však také spíše přikláněl ke kopulaci či plátkování a nebo k očkování. Kozí nožka může být taky dobrá, ale já ji nedělám. Pokud jde o miniaturní čerstvé rouby a silnější podnož, určitě bych zvolil Forkertovo očkování. Řez na silnější podnoži bude však vždy mnohem širší, proto se do kapsičky mohou zasunout hned dvě očka. Jedno přiroste zprava, druhé zleva.

Vhodnější orientace prvého očka
Vhodnější orientace prvého očka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 119.88 (?), 16.2.2011 16:56
Zdravím a pozdravuji, já se učil roubavot předloni - koupil jsem pár nových knížek, ale ty jsem směle odložil a zašel do antikvariátu!!! Dle mého není nad ovocnářskou literaturu 70 a 80 let - vysvětleny všechny postupy a s pěknými nákresy s dobami roubování, přípravou podnoží i všeho okolo(očkování, řez na korunku, mezištěpování...) Nechci tím "plivat" na novou literaturu, ale co jsem zrovna našel v obchodech/to co jsem chtěl na pultech prostě nebylo/ nesahá této literatuře ani po kotníky(člověk musí brát s nadhledem některé pasáže, ale těch je minimum a zrovna v kapitolách o roubování snad není nic, co bylo mohlo kohokoliv pohoršit;-) Nakoupil jsem nože od KDS(dobrý je i Mikov) - Fiskars se mi zdál příliš drahý a dle rad - zásadně jednoúčelové nože - otevírací štěpovací nůž s očkovacím - to není ono - alespoň mě se to prostě špatně drží a ten zavřený vždy překáží v dobrém úchopu...). Brousek je dobrý klasický obostraný pro první zbroušení technického ostří a pak břidlice a nakonec na obtahování není nad kožený řemen... Dá se to i "ostrým kuchyňským a nebo ulamovacím, ale ta práce s tím se prostě nedá srovnávat!) A nikdy nesahat na ostří bruskou - ta vysoká teplota tomu nedělá dobře... Zadalší - doporučuji od někoho zkušeného se opravdu naučit "dlouhý řez" - mě osobně se nepovedlo pochopit správně techniku z popisu a nákresů a dle mého to byl prostě ZÁKLAD!!! Poslední rada je k roubovacímu materiálu - sežeňte si nějaký kvalitní - já napoprvé si půlku nařezal sám a dle návodů uchoval a půlku nakoupil v Sempře(snad to není reklama) - úspěšnost sem měl 50% u svých a asi 90% u koupených(stálo to pár korun). Když jsem vyrazil poprvé - začínala míza u třešní - duben, po nákupu roubů v Litoměřicích - rouboval jsem jabloně, meruňky a třešně - jabloně za kůru a kopulací, třešně jen Tittelův způsob a meruňky kopulací na švestkové pláňky - ujalo se mi cca 70% naroubovaného materiálu, ačkliv ta doba roubování u peckovin nebyla příliš učebnicová... Na kozí nožku nemám - nikdy se mi to nepodařilo, aby to dobře sedělo... Nakonec bych chtěl jen říci, že to jsou jen mé postřehy ze začátku, které jsem nabral, když jsem byl ve stejné situaci jako Vy, ale které se mi opravdu potvrdily, nikoliv rady ostříleného sadaře... Mějte se a přeji mnoho úspěchů do začátku! PS: pokud to bude jednolitý text, tak se omlouvám, ale dodnes jsem nepochopil, proč mi to vždy hodí dohromady, ikdyž při psaní odstavce odděluji!!PD
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 160.133 (?), 22.2.2011 12:53

Uplynulo několik dní od mého dotazu a jsem rád, že se tu sešlo tolik zkušeností... Mezitím jsem trénoval na náletových dřevinách, kterých mám k dispozici opravdu hodně :-) Vidím to na roubování do rozštěpu.

Myslíte, že mohu roubovat už o tomto víkendu, kdy má být podle předpovědi teplota nějaké asi 2 stupně?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
HONZAD - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (497) - 137.226 (?), 6.3.2011 8:19

Já jsem zkoušel první roubování včera. Rouboval jsem kopulací jeřáb Granatina na jeřáb ptačí, protože jeřáby brzo raší. S roubováním peckovin ještě cca týden počkám. Půda je ještě částečně zmrzlá a míza neproudí. Myslím, že ujímavost roubů je větší, když hned po naroubování do roubu začne proudit míza. Další na řadě bude třešeň, pak meruňky a slívy, nakonec nechám jabloně a hrušně.

Letos si jaro dává na čas.

A't vám to roste. HONZA.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
jirilan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (801) - 176.75 (?), 6.3.2011 10:04

Kde jste pořídil podnože hrušní, nebo jste přeroubovával stromy? Potřeboval bych podnože, na které bych si narouboval moje vysněné odrůdy. K případné výměně bych měl stromky moruše bílé.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
deerslayer - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (489) - 58.118 (?), 6.3.2011 13:17
Minulý rok som pri vrúbľovaní za miazgy (jablone, hrušky) použil podľa rady tu z fóra (tuším p.Boštička) mikroténové vrecúško na vytvorenie mikroklímy... použiť ho i pri vrúbľovaní bez miazgy? Nebude to skôr na škodu tým, že sa vďaka mikroklíme urýchli pučanie vrúbľa oproti podnoži?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika