Příspěvky uživatele - 58.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mach v lucerne, 15.1.2011
Lucernu s trávou, čo mám na seno pre králikov, mi začína vytláčať mach. Prvá kosba je ešte parádna... ale už druhá je ďaleko slabšia... redšia...Ako sa zbaviť machu? Postrek zelenou skalicou... nezničí aj lucerku?
Jahodník Grandian F1, 14.1.2011
vysial som ho na povrch substrátu, začína klíčiť... ale je na povrchu... čo s ním?
Prevrúbľovanie, 12.1.2011
Vážený pám Vysloužil, ďakujem za odborný názor, hlboká úcta pred Vašimi vedomosťami a skúsenosťami. Mne sa vrúbľovanie do rázštepu celkom darí, takže... skúsim a uvidím... Presne ako píšete... ak sa nepodarí, skúsim narok na vlky... život nekončí...... celý příspěvek >
Řízkování, 10.1.2011
Pán Boštička tu spomínal Řízkování broskvoní,,,,,,vraj pracné... viete mi poradiť ako na to? Ďakujem
Prevrúbľovanie, 10.1.2011
Mám 2 cca 8ročné ringloty, Zelená a Wagenheimova, ktoré nerodia. Zakvitnú, nasadia minimu plodov a aj tie opadnú. Vedľa stojace Althanky rodia ako blbé.Chcem ich prevrúbľovať marhuľou - Pincot a Ananáska (bohvie, čo to v skutočnosti je). Ale mám málo... celý příspěvek >
Očkování / roubování broskvoní, 2.1.2011
Kvalifikovaná odpoveď... ďakujem, pán Boštička.
Očkování / roubování broskvoní, 28.12.2010
Ale prečo vrúble neprirastajú?
Králičí hnoj, 28.12.2010
Robí sa zákvas zo slepačiehou trusu a žihľavy (kopřiva). Obdobne by sa mal dať robiť zákvas aj z králičieho hnoj, ale všeobecne sa tvrdí, že ten je na hnojenie veľmi silný. Má niekto s takýmto zákvasom skúsenosť? Na hnojisku mi perfektne rástli... celý příspěvek >
Očkování / roubování broskvoní, 28.12.2010
Prečo sa broskyne len očkujú a nevrúbľujú?
Netradičná zelenina, 25.12.2010
Akú netradičnú zeleninu pestujete a odkiaľ beriete semienka? Moja TOP je tekvička Hokkaido, aj keď je už dosť známa... Skúšal som rôzne paradajky, oslovili ma iba čierne, ony sú v skutočnosti hnedé skôr, ale sú veľmi sladké-Black Of Tula, Black... celý příspěvek >
Ako uchovať vrúble, 16.12.2010
Vrúble najprv zabalím do potravinárskej folie podľa druhu/odrody každé zvlášť a potom do mikroténového sáčku už spolu a dám to do chladničky. Neviem, pýtam sa skúsenejších -prečo nie mraznička? Ved vrúble napichané v snehu musia zniesť teploty aj... celý příspěvek >
Vrúble, 29.11.2010
Ani sa nenazdáme a bude treba vrúble odoberať... ako ich ošetrujete? Hypermangán? aká koncentrácia? Namáčate konce do parafínu? Aké dlhé vrúble odoberáte? ako ich prezimujete?Akými dlhými vrúbľami vrúbľujete?
Exotika to nie je, 22.11.2010 Obsahuje fotku
Exotika to asi veľmi nebude, pretože to švagor objavil kdesi na východnom Slovensku. Na zahryznutie vraj kyslé, ale zjesť sa to samozrejme nikto neodvážil. Ker bol vraj tŕnistý... čo to je?
Ochrana proti ohryzu srncej zvery, 20.11.2010
Na Slovensku mám problém Aversol zohnať.Inak, treba to aplikovať aspoň 3x za zimu. AJ som to zanedbala... a jabloňka kaput.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika