Příspěvky uživatele - 184.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektrický kultivátor, 8.4.2010
Poradí prosím někdo, zda se někde dají sehnat nějaké doplňky (např. na vyhrabávání a vertikulaci trávníků) či náhradní nože na výše zmíněný elektrický kultivátorek FLORABEST? Dají se použít doplňky z jiného typu kultivátoru? Za dobré tipy a rady... celý příspěvek >
Vyplatí se dnes ještě pěstovat brambory?, 8.4.2010
Dík za kladnou reakci, vidím že jste pochopila podstatu věci mé reakce na předešlé diskuzní příspěvky. FR
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 8.4.2010
Velkopavlovická těsně před rozkvětem, druhá - starší a pozdnější meruňka má nalité pupeny. V loni se mi něco urodilo, v r. 2008 to pomrzlo a v r. 2007 Velkopavlovická zmrzla komplet a stará neznámá - pozdní omrzla asi do 3 m výšky, takže jsem... celý příspěvek >
Vyplatí se dnes ještě pěstovat brambory?, 8.4.2010
Vám chutnají nějaké škrobáky v restauracích či jídelnách? Vždyť to vaří všechno z jednoho pytle (opékané, americké, vařené, saláty, kaše) nebo berou to nejlevnější, co na trhu je. Myslím si, že dnes už asi nikdo v hospodách brambory... celý příspěvek >
Pálení z hrušek - vedení kvasu, 2.4.2010
Trochu to odbočilo od původního tématu, že jo? Ale jinak dosti zajímavých postřehů.
Jakou odrůdu brambor doporučujete, 11.3.2010
reakce sice až po cca 10 měsících, ale musím. Není to tak úplně pravda. Jedny z nejvýnosnějších odrůd brambor jsou rané Bellarosa, Impala, rané Adéla, Aneta, Marabel. Ba naopak polorané Ditta, Filea, Keřkovské rohlíčky mají nižší výnosy, ale jsou... celý příspěvek >
Jakou odrůdu brambor doporučujete, 11.3.2010 Obsahuje fotku
Tak zkouším vložit tu tabulku.
Odrůda révy Solaris, 3.2.2010
V polovině ledna jsem dostal, spolu s mojimi kolegy, od známého z vinařské oblasti pár řízků (X x vždy po 2 kusech)  vinné révy Solaris, které prozatím skladuji v lednici. Něco nám k tomu řekl, ale ze zvědavosti potřebuji... celý příspěvek >
Proč se zkracuje terminál? A co je štrůdlák?, 19.11.2009
Jablka střední až větší velikosti, pěkně vybarvená, bez vzhledových vad, v optimální konzumní zralosti, chuťově zajímavá ap. u nás v rodině používáme jako stolní (nebo též jinak řečeno tržní). Ostatní jablka (např. drobnější, méně vybarvená,... celý příspěvek >
Jakou odrudu na hruskovici?, 13.11.2009
Díky za snahu, ale ta Thirritiova to asi též nebude. Ta se má údajně sklízet od konce září do poloviny října a měla by mít na sluneční straně načervenalá líčka. Za posledních asi 10 let jsem měl vždy dočesáno koncem září, pořípadě nejpozději začátkem... celý příspěvek >
Tetlucha kozí pysk, 13.11.2009
Zkompostovat se to dá, ale kompost použít např pod řepu, cibuli, jahody, na trávník a ke stromům. Opravdu pozor na lilkovité a možná i luskoviny. A řádně přečtěte návod, postup práce a bezpečnostní opatření.
Tetlucha kozí pysk, 13.11.2009
Na tetluchu velmi dobře zabírá herbicidní přípravek "LONTREL 300". V travních porostech na semeno či okrasných trávnících se dá použít ještě v kombinaci např se STARANE 250 EC , AGRITOX, AMINEX, MUSTANG aj., dle registru přípravků na... celý příspěvek >
Odstranění pařezu, 21.4.2009
Dobrý den všem diskutujícím.  Kdo má zájem, zkuste mrknout na můj příspěvek v diskuzi "jak se zbavit pařezu". Na každých 10 cm průměru pařezu vyvrtat minimálně 1 díru o průměru 10 - 12 cm, do hloubky 10 - 15 cm (záleží i na délce... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika